Wpis z mikrobloga

@Littletiki A teraz jest jeszcze gorzej, bo w mediach pitolą o tym, że szpitale zapchane, do lekarza nie można się dostać, pogrom i pomór. I taki człowiek myśli sobie

"Co ja się będę pchał, i tak się nie dodzwonię, poczekam aż się uspokoi... "
@karol1213: do pomiarów swoich parametrów nie trzeba lekarza a większość chorych do mnie przychodzi bez przygotowania mimo, że im się mówi i pisze co mają robić, lekarstwa też sami odstawiają o bo mam dobry cukier lub ciśnienie gdy zawsze im się mówi ze to choroba do końca życia i lekarstwa na zawsze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Littletiki: ja się czuję #!$%@? od jakiegoś czasu, a każdy lekarz mnie zbywa że za młoda jestem żeby mnie bolało, dopiero prywatnie jedna mi pokazała jakie badania powinnam zrobić XD
rodzinna z muchami w nosie ma pretensje do całego świata, że musi pracować, nigdy nie da się po prostu bez problemu do niej iść i wziąć chociażby podstawowych badań. Nie mówiąc już o czymś więcej, a jestem dość chorowita.
Jakby nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pierorzek: tyle że wizyta prywatna nie kończy się na opłaceniu wizyty. Co ci z samej wizyty bez badań? a na NFZ z prywatnej wizyty ci nie da skierowania XD Aktualnie mam do zrobienia uro TK, jakieś hormony, przeciwciała. Za samo ana3 120 zł, a to tylko jedno badanie z krwii. Na wizytę mnie stać, ale na potrzebne badania już niekoniecznie. Fajek nie palę, a i tak nie mogę sobie pozwolić na
@Littletiki nie rozśmieszaj mnie, cytologia powinna być co roku. Na fundusz jest co 3 lata.
Do tego ginekolog na fundusz nie zrobi ci na 1 wizycie kontrolnej cytologii i USG jednocześnie "bo nie można tyle badań na raz" ( ͡º ͜ʖ͡º).

Jak wyszły mi złe badania krwi (które oczywiście robiłam prywatnie przesiewowo) to usłyszałam, że do endokrynologa na fundusz dostanę się w 2025.

Jak chciałam zapisać się
@fuechsinn: po cytologia co roku przestałem czytać. Wiesz czemu cytologię robi się co 3 lata? Bo rak szyjki macicy rozwija się ok 20 lat a badanie z NFZ ma czułość 60% i w zupełności żeby wykryć we wczesnym stadium nowotwór wystarczy co 3 lata. A szkoda gadać na ludzi takich jak Ty, którzy piszą bez wiedzy medycznej.
Jakie skierowanie od internisty :D?? Chyba lekarza POZ jak już ;)
@Littletiki no tak bo cytologia wykrywa tylko i wyłącznie raka i wszyscy ginekolodzy do których chodzę od 8 lat są debilami lub oszukują mnie i inne baby dla rozrywki tylko ty nie ( ͡º ͜ʖ͡º) myślisz, że sama to wymyśliłam, czy usłyszałam od kilku specjalistów, że zalecają częściej, gwóźdź w mózgu?