Wpis z mikrobloga

Temat jest prosty. Stoimy przed wyborem dwoch opcji. Glos na Konfederacje bedzie tez glosem oddanym na PiS bo po wyborach koalicja tych dwoch opcji jest najbardziej pewna. Glos na PO za to bedzie tez glosem oddanym na Lewice i to tez jest wlasciwie pewne, ze jak PO wygra to zrobia koalicje z Lewica. A wiec na kogo oddasz glos w wyborach?
#polityka #polska #konfederacja #bekazlewactwa #bekazpisu #wybory #polska #4konserwy #neuropa

Na kogo oddasz glos?

  • PiS - Konfederacja 23.4% (200)
  • PO - Lewica 76.6% (656)

Oddanych głosów: 856

  • 40
@kamil-tika: Ja zagłosuje na opcje numer 2, czyli PO-Lewica - z tym że nie mam zamiaru głosować na PO tylko na Lewice stricte, platformie nie wierze w nic.
@Mezomorfix: Jest dużo miejsca na "postępy socjalizmu" - powiem nawet więcej, w Polsce jest za mało pomocy socjalnej w porównaniu z cywilizowaną zachodnią Europą do której aspirujemy. A po drugie lewica nie będzie rządziła samodzielnie a ich wkładem w koalicje będzie wolność obyczajowa a nie gospodarka.
@Njal: „cywilizowana zachodnia Europa” budowała swoje bogactwo przez lata, jakim kosztem krzywdy ludzkiej to już pomińmy. Po drugie taka wolność obyczajowa nastąpi że możemy mieć takie same problemy jak ma np teraz Francja czy Szwecja ponadto będziemy to znosić w biedzie
@zapomnialemhaslo: bo w 2015 jeszcze nie zanosiło się na to, że pis pójdzie aż tak drastyczną drogą jaką kroczy teraz. Sam miałem nadzieje po beznadziejnych rządach PO, niestety się rozczarowałem ale też nauczyłem na błędach. Natomiast głupie wykopki nadal uważają Tuska za zbawcę nardou, pytanie który obóz jest głupszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zapomnialemhaslo: Nic mi się nie pomyliło, Tuskowcy tak samo jak Pisowcy cierpią na syndrom sztokholmski. Mentzena jeszcze u władzy nie widziałem, jeśli będzie #!$%@?ł krzywe fazy to pierwszy będę za jego #!$%@? na śmietnik. Natomiast tutaj mamy kota w worku, po Tusku czy Kaczyńskim wiemy czego się spodziewać i jest to niestety najgorsza wizja.