Wpis z mikrobloga

Byłam dzisiaj na piwku z kumpelą i jej znajomymi z pracy. Cel tego wyjścia był taki, żebym poznała jej kolegę, „spoko facet, zobaczysz”.

Jasna cholera, koleś po kwadransie zaczął mi sprzedawać mądrości z tego tagu. Dowiedziałam się m.in że kobiety nie są mogą być samotne (!), oraz użył słowa „betabankomat”.

Romek, odpiszę Ci tutaj, bo na 100% to czytasz, a nie chcę wdawać się wieczorne dyskusje na messengerze.

Romek, kurde. Twoje toksyczne teorie, prawdopobnie wyciągnięte z tego portalu, są obrzydliwe i odrzucające. I to straszne, bo sprawiasz fajne wrażenie, przynajmniej na początku XD

Betabankomatami najwyraźniej gardzisz, ale pod koniec spotkania spazmów dostawałeś jak sama chciałam płacić XD

#przegryw
  • 50
  • Odpowiedz
@Pierorzek:

Niemal wszyscy więźniowie, alkoholicy, narkomani, hazardziści, piraci drogowi itp to mężczyźni. [...] częściej wykonują niebezpieczne zawody.


To jest to o czym piszę. Wskakujesz na karuzelę albo znikasz z rynku matrymonialnego. Musisz być jak najlepszy, więc gdy brak ci intelektu to posuwasz się do rzeczy niebezpiecznych. Kobieta z brakiem intelektu i pomysłu przyjmuje strategię "bezpieczeństwo". Mężczyzna z niskim intelektem nie ma takiej możliwości. Ma do wyboru harowanie na taśmie za grosze
  • Odpowiedz
masz na tyle samoświadomości żeby przezwyciężyć cały szereg mechanizmów obronnych zauważać że ludzie to tylko trochę bardziej cywilizowane zwierzęta i jako baba rzucać wprost mocno czarnoczopkowe tezy
ale
nie jesteś w stanie nawet w najmniejszym stopniu zapanować nad instynktami (których istnienia jesteś w pełni świadoma) i np nie okazywać jawnej pogardy nieatrakcyjnym samcom w sytuacji w której jest to zupełnie niepotrzebne?


ibnb4 CHORY STALKER REEEEEEEEEEEEEEE:
wypok ma taką funkcję jak notatki
Chodtok - masz na tyle samoświadomości żeby przezwyciężyć cały szereg mechanizmów obr...

źródło: comment_1637373207kV1OUX8PGh3siwXc5YIfBc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Chodtok: kobiety czują obrzydzenie seksualne do mezczyzn, niekoniecznie obrzydzenie jako do ludzi. Nikomu z powodu płci wyglądu nie okazuję pogardy a nawet jej nie czuję, co nie zmienia faktu że z wieloma nie chciałabym uprawiać seksu głównie ze względu na wygląd. Zresztą pytania były o statystykę, ogół, rynek. Czemu tak wygląda to średnio i na wielkich liczbach, odpowiadam. O chęci posiadania dzieci mogłabym napisać coś w podobnym stylu, stwierdziłbyś że nie
  • Odpowiedz
@Chodtok: a zdjęcie które zapostowałeś było odpowiedzią do użytkownika który pisał że niepotrzeba testować na żeńskich manekinach tak jak nie potrzeba na manletach i wymieniał czego tak jest lepiej więc podtrzymałam język, co jednak faktycznie nie zmienia faktu że humor wykopowo-przegrywowy który tu chciałam zastosować nie wyszedł i mógł być bardzo obraźliwy, zwłaszcza jak ktoś nie czyta przegrywowych tagów
  • Odpowiedz
gdyby to napisał wykopek uznałbyś za normalne. Nie musisz odpowiadać, sam się zastanów czemu teraz promieniujesz ten wpis na moje rzekome poglądy, a gdyby to napisał przegryw na tagu nawet byś nie zwrócił uwagi


no uznałbym bo od wyp0pk00w niczego (dobrego) nie oczekuję i wiem że są dnem
natomiast po ludziach pozujących na empatycznych/tolerancyjnych/whtvr spodziew(ał)am się (kiedyś) trochę więcej i przeżywam głębokie rozczarowanie kiedy widzę że odwalają jakieś totalnie zaprzeczające tym cechom
Chodtok - > gdyby to napisał wykopek uznałbyś za normalne. Nie musisz odpowiadać, sam...

źródło: comment_1637431904HxzV7r6ibkLMhFEXURLodR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
z tb właśnie miałem właśnie takie skojarzenia i wtedy widząc ten komentarz dodałm (oburzony) taką notatkę

było odpowiedzią do użytkownika który pisał że niepotrzeba testować na żeńskich manekinach


ehhh nie chcę mi się teraz (ani wgl) czytać tamtego wątku
uwierzę na słowo i przyznam że zbyt pochopnie wtedy (i teraz) oceniłem
przepraszam

@Faraluch:
Chodtok - z tb właśnie miałem właśnie takie skojarzenia i wtedy widząc ten komentarz ...

źródło: comment_1637432151xlYIM9tbwdkvI6IoR7Ksth.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nemayu: nie no dentysta działa zupełnie inaczej. Właśnie teraz ludzie nie przychodzą z poważnymi sprawami bo jest im wstyd latami się zaniedbywać i doprowadzić do takiego stanu. Teraz normalna jest wizyta kontrolna u dentysty conajmniej raz na pół roku i leczenie prochnicy natychmiast po jej pojawieniu się. Teraz nikt w mieście nie dopuszcza do sytuacji gdzie ząb zaczyna boleć bo to już jest zbyt późno.

I nadchodzi moment w życiu człowieka
  • Odpowiedz
jak np picrel i 1,7k plusujących go empatycznych lewaków


@Chodtok: ale dziwi Cię to? Lewica od zawsze atakuje mężczyzn. Niskich, brzydkich, pryszczatych grubych. Na strajkach kobiet lewactwo wyśmiewało się z facetów z małymi penisami, niezważając na mężczyzn (a raczej kukoldów), którzy również w tych strajkach uczestniczyli.

Dlatego lewica to dno, a mężczyźni którzy na nią głosują są jak Żydzi głosujący na NSDAP.
  • Odpowiedz