Wpis z mikrobloga

#!$%@?, od pewnego czasu niosę się z zamiarem podzielić się z kimś moimi przemyśleniami odnośnie Różala. Gość mnie #!$%@?, a przedewszystkim #!$%@? mnie jego arogancja i buta oraz pewna niekonsekwencja. Około 2017 roku pokłócił się z KSW i opowiadał jak to #!$%@? już nigdy nie zawalczy dla tej federacji bla bla, potem się przykleił do FameMMA i niby bronił tej federacji w mediach branżowych, za nie długo znów mu się coś odwidziało i coś #!$%@?ł że to gnój, syf, bla bla bla, ring to świątynia, bla bla #!$%@?. Przyszedł czas słynnej gali Genesis i w trailerze tej gali #!$%@?ł cyrk "bla bla jestem słowiańskim wojownikiem, jestem najlepszy w #!$%@?, chce umrzeć w klatce", bla bla, no nie do końca mu wyszło z tym umieraniem w klatce bo jak już miał #!$%@? na oku to darł japę "#!$%@? MOJE OKO!!!" i walka została przerwana. Gdy potem to w żartobliwy sposób na twitterze skomentował to 8x Mistrz Polski w koszykówce Maciek Zieliński : „Różal: droga Wojownika, chcę zginąć w ringu… a nie poczekaj oko mi spuchło …. Czasami trzeba uważać na narrację !!!#Genesis” To ten prostak nazwał Zielińskiego "wychodkiem" i "piłkarzyną". Ogólnie zauważyłem że typ się tak odkleił że on innych krytykować może a inni jego już nie. Widzę też jego prostacką linie obrony gdy się do niego ktoś #!$%@?, w stylu "ja prowadzę fundacje bla bla, wykupiłem konie rzeźne bla bla". Lubi też wszelakiego typu foliarskie media i przychodzi tam sie pochwalić że jest, jak to on mówi "NA-CJO-NA-LIST-OM!" i #!$%@? swoje szurskie fantasmagorie. Według mnie ten typ jest jednym z większych farmazoniarzy. Chociaż jeszcze bardziej mnie #!$%@? uwielbienie jego osoby wśród normików.
#rozal #mma #ksw #famemma
  • 13
@Kamilzon: Dla mnie rozel jest taki sam jak reszta uczestnikow famemma. Wykreowali sobie go na bozka i go ubostwiaja. Wyciera sobie gebe fundacja i zebrze na nia. Ma wybujale ego i brak dystansu do siebie. Mam wrazenie, ze jest typem takiego "wuja" co zawsze ma racje, a jak nie zgadzasz sie z nim/ty masz racje to jestes wychodek, hejter i tak dalej.

Ogolnie nieprzyjemnie mi sie go oglada/slucha bo wieje od
@wirujacyponton: Kilka lat temu #!$%@?ł grubszą akcję, jak pojechał do domu jakiegoś piwniczaka co go shejtował w internecie i mu napluł w twarz i potem się tym szczycił, że ten piwniczak nie mógł mu nic zrobić. Oczywiście normictwo wtedy piało z zachwytu.
Albo jak groził Gimperowi #!$%@? bo ten miał drame z #ator który jest przyjacielem Różala w krainie wiecznej folii.
@Kamilzon: Generalnie Różalski to ten typ człowieka, z którym nie warto zadawać się w rzeczywistości - strasznie toksyczny człowiek. Z tą walką w Genesis to sama prawda. Przed walką zgrywa wielkiego wojownika, wspomina coś o chęci przeprowadzenia wyniszczającej walki z uwzględnieniem śmierci w ringu, a tu nagle krzyczy wniebogłosy, że nie widzi na oko. Szadziński też nie widział, a szedł jak czołg do samego końca. To jest ta różnica. Zresztą podobnie
Mnie najbardziej #!$%@? to że ten typ wyciera swoją mordę fundacją. "patrzcie ja mam fundacje, nie możecie mnie krytykować". Serio widać to że ta fundacja jest jego kartą obrony, bardzo prostacką, ale wystarczającą na normictwo. W sumie jestem pozytywnie zaskoczony waszym odzewem. Bo myślałem że spotkam się tu z wylewem bulu doopy wyznawców kościoła św. różala.
@Kamilzon: z Różala całe podhale drze łacha, bo kupił za 2k kobyłe, co ledwo stała i w rzeźni za nią chcieli 500zł. Koń może pożył z miesiąc, ale fejm na insta jaki to on obrońca zwierząt się zgadzał, a górole mają ubaw do dzisiaj jak popili sobie za głupotę celebryty. xD