Wpis z mikrobloga

Czy może ktoś racjonalnie wyjaśnić, dlaczego we #wroclaw wykoleja się tyle tramwajów? Zły stan torowiska? W moim biednym mieście na Śląsku niektóre są tak krzywe, że strach autem wjechać, a nie wiem, czy przez blisko trzy dekady egzystencji (w tym 25 lat mieszkania bezpośrednio nad torowiskiem w dwóch różnych lokalizacjach) widziałem wykolejony tramwaj. Co tam się u was dzieje w tej metropolii? #tramwaje #100wykolejonychtramwajow
  • 28
@Ayessare: karty zablokowali mi przynajmniej dwa razy (o tylu kartach wiem). To, że ludzie dostają niezasłużone mandaty było opisane m.in. w gazecie wrocławskiej. Wyrok sądu z tym związany również był niedawno opisywany m.in. przez GW ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ten bilet zapisany na karcie to jest szczyt.. przeważnie nie pobierają hajsu #!$%@? wie czemu i blokują karte zamiast dać opcje uregulowania płatności zaległej w tym biletomacie.


@Init0: ten zajebisty system biletowy działa w trybie offline. Oznacza to tyle, że raz na kilka/kilkanaście dni wprowadzają go online i ściąga Ci hajs za wszystkie kupione bilety - np. z dwóch ostatnich tygodni. Jak masz za mało na koncie, to Ci ją blokują