Wpis z mikrobloga

Mirki szukam zegarka sportowego ale mam dylemat. Nie jestem zawodowcem i nie potrzebuje niewiadomo czego lecz w podanej kwocie ok 1300zl chciałbym znaleźć coś uniwersalnego. Zależy mi trochę na estetycznym wyglądzie, gps, baterii oraz aby moc odczytywać powiadomienia bez problemu i obsługiwać rzeczy z tel.

Podoba mi się Polar vantage m2, suunto 7 oraz garmin instinct ale ten za bardzo przypomina klocka gshocka.

Cenowo są podobne ale który według was najlepiej wypada cena funkcjonalność. Suunto słaba bateria z kolei polar niedokładność pomiarów wedle niektórych opinii.

#smartwatch #zegarki #sport #technologia
  • 15
@Nie_badz_taki_protekcjonalny Suunto 5 ma wszystko czego potrzebujesz. Mi na baterii przy wędrówkach pieszych spokojnie trzyma ten cały dzień. 7 ma parę bajerów które i tak potem raczej nie użyjesz, ale mówię spójrz i porównaj.

Problem z Suunto jest brak dużej ilości integracji z wieloma serwisami jak chcesz się bawić w wyniki. Drugi to brak opcji włączenia płatności co masz w Gsrminie.

Co do biegania z nim. Dla mnie spooonie wystarcza. Pokazuje tempo,
Ja mam polara ale grit x. Mi się GPS dobrze sprawdza przy spacerach itp. raz tylko trochę się zgubił ale zaraz wrócił na moją lokalizację. W aplikacji możesz prześledzić trasę którą szedłeś. Jeśli chodzi o komunikację z telefonem to nie odpowiem ponieważ nie korzystam z powiadomień a sterować z zegarka telefon chyba nie można. Ale polara osobiście polecam