Wpis z mikrobloga

  • 0
@gonzo91 sam byłem zdzwiony ze wszystko wróciło w miarę do normy. Ale to nie będzie wiecznie trwać. Już zaczyna się akcja na 3 dawkę, już planują szczepić dzieci powyżej 7 roku życia. Żarty żartami ale zaczynało się od 2 tygodnii lockdownu i jednej dawki szczepionki która "chroni" przed wirusem. A juz mieliśmy kilka lockdownow o wiele dłuższe niż 2 tygodnie a szczepionki nie są zbyt pewna ochrona.a kolejny lockdown na horyzoncie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gonzo91: bullshit. Nie wejdziesz na stadion ani inne zgromadzenia, w pozostalych krajach krolestwa testuja kolejne ograniczenia. Nie jest tak samo.

Poza tym, ten sklep jest na kod qr do robienia zakupow bezposrednio do koszyka gdzie kamery kasuja cie za to co wziales.

Polaczyc ten system za kilka lat kodami od covidu to dwie linijki kodu.
  • Odpowiedz
@Korniszon15: i to jest wlasnie wasz poziom inteligencji, sklep bezobslugowy podepniecie pod covid passa xD kretyni skonczeni

Polaczyc ten system za kilka lat kodami od covidu to dwie linijki kodu.


@peszmerd: tak jakby gowno wiesz o integracji duzych systemów, skoro takie masz wyobrazenie xD
  • Odpowiedz
@Korniszon15: człowieku, weź to usuń to bo wychodzisz na wiekszego debila niż gość który to nagrał. Tam nic o CP nie ma. Sainsbury's od dawna ma możliwość samodzielnego skanowania produktów, a kilka dni temu zaczęli testować sklep w którym nie musisz nic skanować (poza QR codem w aplikacji SmartShop)
https://www.thegrocer.co.uk/technology-and-supply-chain/sainsburys-to-launch-checkout-free-shop-and-walk-out-store-in-london/661857.article
  • Odpowiedz
@Korniszon15 zupełnie nie mogę zrozumieć co one gadały. Niemniej w tym przypadku chyba jest ok.

Ale żeby nie było tak dobrze, to niedawno czytałem, że WB ma od przyszłego roku robić przymiarki pod demo social credit system. Póki co mają być zbierane jakieś punkty za "zdrowe" zachowania. Pewni grzebiąc w necie znalazłby więcej.
  • Odpowiedz