Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Nie wiem dlaczego taki hejt na tego BF'a. Gra się dosyć przyjemne, strzelanie poprawili, mam ogólnie wrażenie że ciągle coś poprawiają na bieżącą. Porównując to do nieoficjalnie premiery w zeszłym tygodniu to jest lepiej. Jeśli chodzi o najgorsze błędy to:
-po zbyt dynamicznym naciskaniu wielu przycisków potrafi zniknąć broń jak i pojazdy, śmierć lub nawet trafienie przeciwnika naprawia to.
-czasami nie da się reanimować sojusznika.
-po "zginięciu" nie na czasu do śmierci, nikt nie może nas reanimować i jedynym rozwiązaniem jest wyjście z serwera.
-czasami nie widać nicku sojusznika, przez co można pomylić go z wrogiem.

Jeśli chodzi o irytujące rzeczy to:
-brak przeglądarki serwerów, brak tabeli.
-nie można biegać na kucaka, nie można poruszać się leżąc podczas celowania, ogólnie rzecz biorąc jest zbyt mało animacji.
-brak termowizji i innych ficzerów co jak niby na grę osadzoną w 2042r. jest bez sensu xD
-poduszkowce, a dokładnie ich wytrzymałość w porównaniu z terenówką to jest dramat, nie raz robią duże zamieszanie na polu bitwy.
-helki oraz zbyt mały zasięg broni AA jak dla mnie.
-ogolnie nie zbalansowanie rozgrywki

Podsumowując nie jest tak źle jak to wiele osób pisze, może nie jest to super hit, ale też nie najgorszy crap w porównaniu z takim GTA ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na tą chwilę dałbym 6/10 z potencjałem na więcej. Operatorzy nie są najgorszym złem, ale też widzę że nie raz brakuje klas które niejako wymuszały podział obowiązków na polu bitwy. A tak w tej chwili brakuje kogoś kto ma ammo czy wyrzutnie rakiet.
#battlefield #battlefield2042
  • 7
@szmij: No kto? W takiej organizacji to jest zapewne nawet nie decyzja podjeta w projekcie tylko na poziomie całego programu. To znaczy, że podjął to zapewnie członek zarzadu, który jest odpowiedzialny za cały program.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rumpeistilckin: tak zauważyłem coś takiego, ale z każdej broni się inaczej strzela i w niektórych te zjawisko jest minimalne jak dla mnie. Ale ogólnie mam wrażenie że porównując te strzelanie z tym co było na początku jest lepiej.