Wpis z mikrobloga

Wszystkim, którzy bredzą na tagu o podwójnym DNF, żeby Max mógł zdobyć tytuł przypominam, że już był taki jeden, który miał podobne pomysły i skończył poza oficjalną tabelą w klasyfikacji generalnej


Ale był za to jeden taki co się #!$%@?ł na pełnej bombie na samym starcie w rywala i nie poniósł za to żadnych konsekwencji( ͡° ͜ʖ ͡°)

#f1 #pdk #cenzosenna
milosz1204 - > Wszystkim, którzy bredzą na tagu o podwójnym DNF, żeby Max mógł zdobyć...

źródło: comment_1637515157oUivM406qTdKqhqvxPyg0l.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@milosz1204 Przecież nawet o tym wspomniałem i o rozbiciu się o Brundle'a, ale on oczywiście sobie nie wygodne fragmenty wyjął XD Poza tym jakimś cudem Prost jeżdżąc tym samym bolidem miał tylko trzy DNFy z czego tylko jeden był spowodowany usterką, ale to też pominiemy, bo to może insynuować, że to Senna #!$%@?ł swoją jazdą niemalże niezawodny na ówczesne standardy bolid XD
  • Odpowiedz
@snieznykoczkodan: Po pierwsze dzidziusiu z tym twoim ad personam:

-UK 89- Sbinalla w żwir Senny 9 punktów w #!$%@?ę,
-Australia 89-Dzida w Brundla i strata koła i 9 punktów w #!$%@?ę
-Brazylia 89- Próba wypchnięcia Bergera z toru i zniszczenie przedniego skrzydłą - 9 punktów w #!$%@?ę

Więc nie dzbanie to nie przez mEchAnIcZnE uStEeRKi, bo Senna na swojej brawurowej dzbańskiej jeździe stracił 27 punktów i gdyby potrafił chociaż dowieźć te
  • Odpowiedz
@milosz1204: tak nie trafił z biegiem ale dlatego, że miał awarię skrzyni.
To nie było tak jak dzisiaj, że mógł oszczędzać sprzęgło czy dyferencjał (lol) i wtedy miał większą szansę dojechania do mety. Sprzęty się #!$%@?ły co chwilę bo wszystko było wyżyłowane na maksa i nikt na to nie miał wpływu.
Równie dobrze można by napisać, że Hamilton przegrał tytuł w 2016 bo jego styl jazdy spowodował dnfa, który uniemożliwił mu
  • Odpowiedz
@snieznykoczkodan: No to wytłumacz mi, dlaczego mimo iż jeździli w identycznej maszynerii to bolid Senny był czterokrotnie bardziej zawodny? XD Bo jak, dla mnie zrzucanie fali nieszczęść to jest większy chłopski rozum.

Sam Jahwe zdecydował, że wszystkie usterki w bolidzie McLarena w sezonie wystąpią tylko i wyłącznie u Senny i wszystko jest wynikiem przypadku, bo auto było zawodne. Ale u Prosta, który jeździł tym samym samochodem tylko raz popsuło się zawieszenie
  • Odpowiedz
No to wytłumacz mi, dlaczego mimo iż jeździli w identycznej maszynerii to bolid Senny był czterokrotnie bardziej zawodny?


@RzutKamieniem: serio, dyskusja z tobą to jest absurd.
Czemu Hamilton miał w 2016 więcej awarii od Rosberga? Czemu w Malezji miał engine failure? Wina Hamiltona? Każdemu zdarzają się pechowe sezony. Założyłeś sobie tezę która nie ma sensu, nie ma na jej poparcie żadnych dowodów ale #!$%@?, masz rację bo pasuje do twojego ułomnego
snieznykoczkodan - > No to wytłumacz mi, dlaczego mimo iż jeździli w identycznej masz...

źródło: comment_16375891138UxFfGFfPRlPTt7jWDGWcW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@RzutKamieniem: nie zesraj się przy okazji. Nie masz pojęcia o zdarzeniach, do których się odwołujesz, #!$%@? jakieś farmazony typu "im proporcjonalnie bliżej siebie znajdują się bolidy tym mniej ma obowiązek ustępować bolid goniący ", kompletnie nie wiesz o jakich wyścigach piszesz bo w wiki więcej nie napisali. Jesteś jak dziecko, które wymyśla na bieżąco jakąś absurdalną historię aby wyjść z twarzą. Podliczyłeś już te punkty?

Brazolski buc, imolski mesjasz, brawurowej dzbańskiej
  • Odpowiedz