Wpis z mikrobloga

Hej Mircy i Mirkowe, tutaj Sklep Meblowy Bonni.pl, jak pewnie wiecie od dzisiaj zaczynamy BLACK WEEK, z tej okazji organizujemy małe #rozdajo , do zgarnięcia jest Profilowana Poduszka z pianki termoelastycznej, (z pokrowcem na zamek). Testuje już taką od jakiegoś w domu i generalnie super sprawa i sam jestem zadowolony więc stwierdziłem, że rozdamy tutaj taką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady są proste kto pluśnie ten smacznie uśnie, wybór zwycięzcy za pomocą #mirkolos w środę.
Miło nam będzie jak wejdziecie na nasz sklep i wrzucicie linka w komentarzu czegoś co Wam się podoba :)

P.S. Na #blackfriday się szykujcie bo będzie co plusować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S. 2 I takie info dla chętnych - staramy się wyłamać z typowych P0lskich promocji na Black Friday czy Black Week i zorganizowaliśmy mam nadzieję, że fajniejszą promocję. A mianowicie jest 6 progów rabatowych, zależnych od wartości koszyka 500 zł aż do 10000 zł, rabaty jakie można zgarnąć to od 50 zł aż do 1000 zł - wszystko zależy od wartości koszyka, Więcej Info TUTAJ - chętnych zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przydatne linki:

Nasz Sklep Bonni.pl
Nasze Meble
Nasz BLOG Bonni.pl

#blackweek #promocje
BonniPL - Hej Mircy i Mirkowe, tutaj Sklep Meblowy Bonni.pl, jak pewnie wiecie od dzi...

źródło: comment_1637572204W26UMPf1eRAZ2QXdt8u31h.jpg

Pobierz
  • 37
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BonniPL: szukam idealnej kanapy tj. narożnikowa, gdzie najdłuższa część to 2,7-2,8m dodatkowo powinien mieć schowek w podłokietniku.
Ja się pytam, czemu takiego czegoś nie macie (°°
@BonniPL dajcie spokój, skusiłem się na meble od nich, niby sosna w opisie, a w większości był to tandetny mdf, ikea już lepiej wychodzi, na szczęście odeslaliśmy. Za mniejsza kasę lite drewno z sosny polecam meble doktór czy jakoś tak.