Wpis z mikrobloga

chciałbym się zabić #!$%@?ć #!$%@?ć (,)

WSZYSCY LUDZIE DOOKOŁA są pożenieni, mają ustabilizowaną sytuację życiową, większość ma po dwójce dzieci conajmniej, a ja nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

po prostu gurwa wszyscy

w moim wieku jeśli ktoś sam to najczęściej rozwodnik, po prostu w Polsce być 30lvl samotny oznacza od razu łatkę rozwodnika, nikt nawet nie pomyśli że możesz być przegrywem który jeszcze nie trzymał za rękę, a nie trzymał bo na studiach zamiast żyć to uczył się jak frajer, a po studiach zaczął ostre tyranie bez opamiętania ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikaniebieskichpaskow #przegryw #depresja #oswiadczenie #samobojstwo #suicidefuel #tinder
  • 20
@smutny_login zmien towarzystwo. U mnie dzieci mają trzy pary, czyli większość par w otoczeniu dzieci nie ma i to osoby po 30 ;) Singli też sporo

Albo po prostu przestań się przejmować...
@smutny_login: Dzieci są okropne. Nienawidzę dzieci. Ja miałem swego rodzaju "przedsmak" ojcostwa, ponieważ całe życie zastępuje mojemu młodszemu o 10 lat bratu (12lv) ojca. Ja mam dopiero 22 lata, więc ktoś może powiedzieć, że "młody jeszcze, siano w głowie itp.", no ale tak na logikę, po co te dzieci? Mało kto się nad tym zastanawia. Jak to po co? No bo tak trzeba, każdy tak robi. Szklanka wody na starość? Są