Wpis z mikrobloga

Kolejna okładka wydawanego w latach 1999-2009 czasopisma o grach komputerowych Click!. Poniżej wydanie z 2002 roku z pełniakiem gry Die by the Sword. Click stał się wtedy miesięcznikiem, a płyta CD z pełnymi wersjami gier jego integralną częściom. 43 / x #nostalgia #dziecinstwo #gry #pcmasterrace #okladkiclicka <--- tag
Pobierz
źródło: comment_16376436587Psi7wGjwCHHXW1fx89vnz.jpg
  • 30
@galaktyczny_pingwin: Ale nigdy bym nie powiedział że te gre dało się przejść w 1,5 h Xd z racji trochę ujowej kamery to misja z tymi wahadłami po których trzeba było skakać i chyba po drugiej stronie była jakaś dźwignia czy co tam zabrała mi trochę nerwów i czasu mojego dwunastoletniego życia XD
@sheslostcontrolagain Mireczku, pamietam ze w tym numerze byl konkurs gdzie mozna bylo wygrać Heroesowe gadzety, a w nastepnym numerze było rozwiązanie konkursu i mozesz sobie wyobrazic jaka była moja ekscytacja jak na liscie wygranych zobaczyłem moje imię i nazwisko () Niestety, ale wszystkie skany tego numeru jakie znalazlem nie mają akurat tej jednej kartki zeskanowanej...

Wygralem koszulkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yogmean: było, pamiętam, potwierdzam, ale w 2002 miałem z 9 lat wiec dużo więcej nie kojarzyłem na tak niskim lvlu, oprócz faktu że gra sprawiała mi mnóstwo frajdy( ͡ ͜ʖ ͡) a 1.5h to ja chyba biegałem po pierwszym etapie xD
@sheslostcontrolagain:

-No, i #!$%@?ł ortografię
-Panie Hugonie, może i napisałem źle, ale kto pisze dobrze?
-Ehh, a mówiłem, że pisanie na wykopie to za wysokie progi...
-Co napisałem nie tak?
-Jak to co? Wszystko! Tydzień roboty... psu z gardła... i to darmo.
-Nie no, plusików nie kazali zwracać. A cenę zaśpiewałem unijną! O nie, wygadałem!

częściom częściom częściom

częściom

@sheslostcontrolagain pamiętam jak kupowałem clicka i wreszcie było mnie stać na cdaction, które oferowało o niebo lepsze gry, clicka już potem nie kupowałem. No i te okładki, to jakbym mojej staremu kazał zaprojektować okładkę, że też nie mieli tam nikogo z jakimś zmysłem artystycznym