Wpis z mikrobloga

Komentarze pod tym postem to czyste złoto, polecam poczytać póki wisi.
Porównanie niebycia zaszczepionym do nie mycia rąk po sraniu lub do srania do paczkomatu XDDD
Nie zaszczepiłeś się? Płać dodatkowo za leczenie albo zdychaj pod płotem. Nie pijesz, nie palisz, zdrowo się odżywiasz, uzupełniasz witaminy, prowadzisz aktywny tryb życia, ale nie zaszczepiłeś się? O ty gnoju!!! Oczywiście jednocześnie z twoich składek utrzymuj leczenie alkoholików, palaczy, grubasów i nierobów.
Lekarz ma prawo przyjmować na swoich zasadach? Oczywiście, niech przyjmuje prywatnie i wtedy może wymagać nawet garnka na głowie przy wejściu do gabinetu, wolny rynek zweryfikuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale zapomniałem, prywatnie cię przyjmą nawet jak nie masz szczepienia, przyszedłeś bez maseczki i jeszcze sami będą siedzieć z maseczką założoną na brodzie XD
Rolą lekarza jest edukacja? No to zajebista edukacja, skoro będąc samemu zaszczepionym boi się bardziej osoby niezaszczepionej od zaszczepionej, mimo że obie mogą tak samo roznosić wirusa.

Niektórym już #!$%@?ło totalnie, ja #!$%@? XD

#koronawirus #medycyna #szczepienia #covid19
źródło: comment_1637676787JPVow8tjzwLSgEQfpablNJ.jpg
  • 11
@ag3nt: Przeciez jeszcze tak niedawno twierdzili że wrócimy do normalności jak się tylko zaszczepimy. Zaszczepiłem się i nadal czekam na tą normalność ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mimo że sam jestem zaszczepiony to twierdzę że proszepionkowcy na covida to w większości szury.
Najpierw że zaszczepiony nie będzie chorował
Potem że jednak zaszczepiony może chorować
Doszło że zaszczepiony może zarażać
Teraz już tylko chroni przed ciężkim przechodzeniem
Niedługo wyjdzie
@ag3nt: dzięki za ten post, chciałam napisać podobny. Strasznie nas podzielił ten wirus, aż przykro patrzeć. Sama jestem zaszczepiona, ale nie wyobrażam sobie marginalizowania tych, którzy DOBROWOLNEJ szczepionki nie wzięli. Sama mam znajomych, z którymi na te tematy po prostu się nie da rozmawiać. Koszmar :/