Wpis z mikrobloga

Nigdy nie miałem:
Netflixa (wiem że to normicki wynalazek, ale jednak by się przydał)
markowych ubrań (to znaczy miałem 5 lat temu buty Nike, ale dostałem je za darmo od ciotki, stare zniszczone były, takich nowiutkich ze sklepu to nie miałem)
dziewczyny
seksu
tabletu
porządnego komputera, wiecznie tylko jakiś złom używam
płaskiego telewizora, cały czas mam kineskopa od rodziców
ciekawych gier (mogę polegać tylko na tym, co znajdę za darmo na necie
raz w życiu byłem w restauracji
w mcdonaldzie może z 20 razy w całym życiu i zawsze albo najtańszy hamburger za 4 zł albo frytki małe. Nic innego nie jadłem tam, bo rodzicom szkoda było kasy
A wszystko (oprócz braku dziewczyny i seksu) przez to, że starzy zawsze żałowali mi kasy na wszystko. Czuję się jak ostatni jaskiniowiec i spierdoks, że nawet nie miałem nigdy telewizora LCD, tylko wiecznie te kineskopy... nawet nie wiem jak działa Netflix, to znaczy wiem na czym on polega, ale nigdy nie miałem okazji go używać...
Ehhh dziad straszny z chłopa
Czy to normalne?
#przegryw
  • 13
@diagnoza-przegryw: Kup sobie konto używane od januszy, można ogarnąć za 10-14 zł. Wpisz na olx "netflix konto" i tam w ogłoszeniach masz linki do stron. Wiem, cebula deals ale po #!$%@? płacić 43 zł.

Ogólnie to muszę Ci powiedzieć, że akurat ja jakoś nigdy nie "odstawałem" od innych pod względem zaspokojenia potrzeb materialnych. Markowych ubrań nie miałem, ale nie chodziłem w jakichś szmatach z lumpeksu itp. Telewizor nie jest mi do
@diagnoza-przegryw: brak ciekawych gier, dobrego komputera, telewizora LCD, tabletu, butów to rzeczy, które dotyczyły i w sumie nadal mogą dotyczyć wiele osób w okresie dorastania. Bywa powszechne zwłaszcza dla osób z mniejszych miejscowości. To samo z MC czy KFC, bo niektórzy nie byli nawet raz na tych najtańszych burgerach. Zresztą te dwa fast foody są po prostu przereklamowane i wygodne.
@diagnoza-przegryw znam to, bo dopiero w wieku 19 lat sam poszedłem do maca i kupiłem MCWrapa (byłem w macu jedynie na szkolnych wycieczkach) albo kupiłem swoje pierwsze markowe buty już nie mówiąc o butach kupionych w sklepie, a nie bazarze xd

Tyle że głodny nie chodziłem do szkoły,ale zaniedbań było dużo.
@diagnoza-przegryw: Jelsi chodzi o netflixa to w necie ludzie sprzedaja konta na miesiąc za 10zl spróbuj fajna sprawa, a jeśli chodzi o tablet to kupiłem rok temu iPada mini z Allegro za 180zl, do netflixa jest idealny
@Mortas: pucuje się do rodziców, bo go wydali na świat i to od nich w głównej mierze zależało jak będą wyglądać jego pierwsze 18 lat życia. A to, że za dzieci biorą się nieraz niezaradni życiowo ludzie (nie mówię, że tak jest u opa), to ma ktoś prawo mieć o to pretensje.