Wpis z mikrobloga

Juras niby rozszerzył swoją wypowiedź dotyczącą wpisu Lukasa Podolskiego, i wynika z niej że... nic nie wynika.


"Jako że rozpętałem gównoburzę wczorajszym tweetem na temat Łukasza Podolskiego, czuję się w obowiązku wyjaśnić temat tym, którzy nie zrozumieli intencji.

Sportowiec klasy światowej powinien być odpowiedzialny również poza areną rywalizacji. Brak szacunku dla rywala na poziomie rynsztoku, a taki wpis pojawił jak na TT zawodnika świadczy o braku tej klasy. Jaranie się tym pozostałych świadczy o równej Jego głupocie. Wyrosłem już jakiś czas temu z przepychanek na tle kibicowskim w internecie. Nie przypominam sobie, abym propsował takie coś w Legii. Zawsze z szacunkiem wypowiadam się o swoich sportowych rywalach i z szacunkiem traktuje kibiców. Innych klubów również. Szczerze byłem fanem Podolskiego i tego, że zagra na murawach Ekstraklasy. Już nie jestem. Cenię sobie coś więcej niż wyniki sportowe. Jeżeli Pan Podolski czuje się urażony to przepraszam. Jeżeli ma natomiast choć trochę refleksji w sobie, to też to powinien zrobić w stronę zawodników Legii. Sportowych rywali na boisku. Przepychanki na linii z kibicami mnie nie interesują. To się nie zmieni nigdy i dobrze, bo to koloryt naszej piłki. Zamykam temat i do niego nie wracam. Nie ma sensu. Ubliżającym mi przypominam, że nie robi to na mnie żadnego wrażenia, a w wolnych chwilach po prostu sprzątam social media. Gratki wygranej KSG. Szczególnie moim znajomym ze Śląska. Liga gra dalej i choć jesteśmy w sportowej dupie aktualnie, to niezmiennie będę bronił imienia Legii Warszawa. Urodziłem się w Warszawie, wychowałem na Łazienkowskiej 3”

Dziw że nie dopisał jeszcze "a tak w ogóle to jesteśmy waszom stolycą"

#legia #ekstraklasa #gornikzabrze #pilkanozna #weszlo #gornyslask #bekazpodludzi
  • 10
wpis zupełnie normalny i wyważony, nie masz się do czego #!$%@?ć.


@albercik90
Obrażanie kibiców Legii to grzech, ale naśmiewanie się kibiców Legii z mieszkańców Zabrza jak i całego Śląska to już spoko.

W żadnym wypadku ta wypowiedź Jurasa nie jest normalna i wyważona. W dodatku by się wybielić pisze że już od dawna nie bierze udziału w przepychankach między kibicami w internecie. XDD.
@rybazryzem85 jprd kibice obu drużyn dają sobie pstryczka w nos bekowymi zapowiedziami wyjazdu i transparentami o smrodzie z czajki a Podolski robi na tt wielką KUPĘ której nie powstydził by się żul spod żabki. Juras ma w tej kwesti 100%racji. Podolski swoim buraczanym wpisem zachował się jak jakiś cham z b klasy a nie mistrz świata. Chyba po strzeleniu bramki zeszła z niego wielka presja ale nie zapanował nad emocjami.
@albercik90 ja mam wywalone w te aferę ale jak bardzo nie spodobała mu się wypowiedź Podolskiego i ja skomentował to wypadałoby może napisać też o tym jak się zachowali kibice Legii z tym transparentem. Podolski nie musi nic nikomu udowadniać i może sobie pozwolić na takie komentarze. Dlatego taka wielka afera się zrobiła
@Maver87 jak się zachowali kibice Legii? Nakręcali się na wyjazd tekstami że w Zabrzu bieda ale za drużyną jeździć trzeba a Zabrzanie odpowiedzieli transparentem że w Warszawie śmierdzi gownem z czajki. I co? Umarł ktoś? Nie, dzień jak co dzień na polskich stadionach a Podolskiemu puściły zwieracze po zwycięstwie i zwyczajnie zabrakło szacunku do pokonanych przez co wyszedł na buraka.