Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ntoskrnl: może miałeś kolegów
@Tommy__: rany ja to samo, czytanie mi totalnie obrzydło, teraz polubiłem i przeczytałem ze dwie visual novel i light novel, w ogóle dopuścić myśl że można czytać coś niegórnolotnego tylko coś co sprawia mi frajdę to duża zmiana
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kfiatek_na_parapecie: dla mnie np Lalka bo była w pytę długa i nudna i kilka razy to samo opisane. ogólnie dzisiejsze lektury nie były pisane dla nastolatków tylko dla dorosłych ludzi żyjących w zupełnie innych realiach więc nic dziwnego że młodzież ich nie rozumie i nie potrafi docenić. kiedyś pewnie przeczytam trylogię i ją docenię ale jako 16-latek na mat-fizie nie potrafiłem
ogólnie dzisiejsze lektury nie były pisane dla nastolatków tylko dla dorosłych ludzi żyjących w zupełnie innych realiach więc nic dziwnego że młodzież ich nie rozumie i nie potrafi docenić


@Daleth2202: chciales powiedziec ta glupsza czesc mlodzieży, tak? bo duzo osob nie ma problemu ze zrozumieniem prostego tekstu jak np. lalka.
Zresztą konsensus w tej kwestii jest spójny


@temp16: nie wiem czy akurat konsensus moze byc spojny, no ale ok. Poza tym ksiazka ta jest powszechnie uwazana za jedna z lepszych powiesci polskich drugiej polowy XIX wieku takze jezeli mowimy o jakims "spojnym konsensusie" to raczej nalezalo by powiedziec, ze konsensus w tej kwestii jest spojny - ksiazka ta jest bardzo dobra