Wpis z mikrobloga

Hejka, pisząc wczoraj post na temat Sarowa trafiłam na ich forum, chyba można przyrównać je do naszych osiedlowych grup na facebooku, powstaje dużo wpisów na temat tego co się dzieje w mieście. Kilka z nich wydało mi się osobliwe :D Reszta w komentarzach. Nie będę wołać do tego wpisu, bo nie chcę nadużywać listy.

Ostatnio, w całej Rosji, urzędy pocztowe zaczęły robić dziwne rzeczy, takie jak sprzedaż towarów po zawyżonych cenach, w tym artykułów spożywczych, zamiast swoich bezpośrednich obowiązków.

W wyniku tych działań, wczoraj w Zatonovosti pojawił się wpis o szczurach zamieszkujących pocztę przy ul. Junosti 16A.

#ruskiwypok #rosja #dziendobry
Zmorka - Hejka, pisząc wczoraj post na temat Sarowa trafiłam na ich forum, chyba możn...
  • 33
Lepka woda z kranu
Użytkownicy ciepłej wody w starej dzielnicy skarżą się, że woda w kranie z jakiegoś powodu jest lepka.

Oficjalny, komentarz mówi, że "część uszczelniacza dostała się do systemu i "rozlała" się po sieci". Nie ma sposobu na usunięcie go, trzeba po prostu poczekać, aż wypłucze się z systemu ciepłej wody w sposób naturalny.

Ale co to znaczy "uszczelniacz dostał się do środka"? Czy on sam sobie to zrobił? Najwyraźniej
Zmorka - Lepka woda z kranu
Użytkownicy ciepłej wody w starej dzielnicy skarżą się, ...
Wczoraj odbyła się uroczystość upamiętniająca weteranów przemysłu jądrowego, która zgromadziła wybitnych przedstawicieli Centrum Jądrowego.


Dzisiaj też się zebrali, ale już w gabinecie okulisty na mniej uroczyste wydarzenie: goście mają oparzenie rogówki, ponieważ pracownicy stołówki zapomnieli wyłączyć lampę bakteriobójczą.
Pobierz Zmorka - > Wczoraj odbyła się uroczystość upamiętniająca weteranów przemysłu jądroweg...
źródło: comment_1637730706ZcqujtpMYia4gN6V5QrFpF.jpg
Orkiestra wojskowa z piosenką na dziedzińcu kamienicy:

w naszym domu mieszka Zinaida Iwanowna Igrunina, lekarz wojskowy. Od dawna jest na emeryturze, ale koledzy nie zapominają o niej i za każdym razem 9 maja i 8 marca honorują ją i składają życzenia.

Zinaida Iwanowna jest wspaniałą osobą. Wszyscy na naszym podwórku dołączamy się do gratulacji i życzymy jej zdrowia i szczęścia!
Zmorka - Orkiestra wojskowa z piosenką na dziedzińcu kamienicy:

 w naszym domu mies...