Wpis z mikrobloga

Ja nie wiem jakim cudem wy tak dużo za zakupy płacicie, moje zawsze są zdrowe i tanie - proszę oto lista żeby anony wiedziały jak trzeba jeść za wszystko zapłaciłem niecałe 60 złoty (zakupy w biedronce w kasie samoobsługowej co by interakcje ograniczyć do minimum):
-pizza apetito 1kg (jeden z moich podstawowych składników diety, idealny obiad czy kolacjo-obiad, szybka do zrobienia pożywna) 7,99zł często jest w promocji za 5,99zł
-lasagne bolonese 7,99zł (jedno z tych zdań co nie kupuję częściej niż raz w tygodniu bo cena jak widać jest trochę za wysoka jak na taką porcję)
-boczek wędzony (fajne na kanapke czy na patelnie i do burgerka np.) ceny nie pamiętam sprawdźcie sb
-ser jakiś losowy żółty (ser jaki jest każdy widzi) 3zł coś chyba
-stixy tylko lepsze bo te stixy od laysów się popsuły od kiedy kształt zmienili barany
-mięska hamburgerowe 700g (podobnie jak pizza apetito dużo, tanio i pożywnie nie mogę z tych gości co wstawiają że jedzą jedno mięsko hamburgerowe za 4 ziko xD) 7zł chyba
-2 energetyki lite black (to nie dla mnie współlokatorka piję mój jest monsterek)
-makaron jakiś taki fajny (wszystkie świderki, wstążki itp. tylko do łazanków się nadają i mam nadzieję, że to wiecie) 3złote coś
-3 bułki kajzerki (lubię bułki)
-hotdog z działu piekarniczego (bardzo, bardzo fajny, na początku miałem pretensje co do ceny jak w takiej samej cenie jest ten żabkowy na ciepło ale ten z biedronki jest zupełnie innym typem jedzenia więc nie ma co porównywać, fajnie czuć musztardke i chyba cebulkę prażoną? myślałem że takim pypciem nie da się najeść ale o dziwo fajnie zapycha brzuchol) 3,99zł
-ciastko francuskie budyń/konfitura (nie przepadam za nadmiarem słodyczy typu czekolady i żelki ale kto może nie lubić ciasteczka pysznego) 2zł coś tam
-bułki do burgerów 4 szt. (zazwyczaj normalne bułki lepiej się sprawdzają do burgerów te "specjalne" burgerowe nie są jakieś koks ale czasem se tak biorę jako fanaberie dla odmiany) 4,99zł
-monster mango (najlepszy monster pyszniutki, piję z 1-2 w miesiącu bo dużo kofeiny niedobrze) każdy wie ile kosztuję monster
-ketchup jakiś tam (wygląda na taki "z budy" czyli najlepszy)
-green tea malina (od pewnego czasu liptony mi się znudziły a to jest przepyszne, cytrynowa mocno średnia za to i nie polecam) 2,99zł
-cola original bez cukru 1,5l (kiedyś byłem fanatykiem pepsi zero ale to chyba kwestia przestawienia bo jak zacząłem pić te podróbkę to tak mi jak i współlokatorce nie smakuję już ta oryginalna, mówie tutaj o wersjach zero nwm jaka jest różnica smakowa w cukrowych) 3,50 zł

Wziąłem jeszcze do tego jak bogol siatkę za 3,99 zł taką dużą bo zapomniałem swojej więc mogło być jeszcze taniej, więc jak widzicie można tanio i smacznie się najeść, oczywiście nie bronię inflacji i stanu gospodarki bo z tym jest jak najbardziej problem i pewnie w idealnym świecie gdzie nikt nie rozdaję 500+ zapłaciłbym za te zakupy z 30 złoty, no nic jest jak jest pozdrawiam Państwa! (przepraszam za jakość zdjęcia mam zniszczoną kamerkę tylną w telefonie jak widać koledzy)

#przegryw #wygryw #zakupy #jedzenie #dupeczkizprzypadku
Pobierz
źródło: comment_1637744087WHVy25LEUMJeRvCQLjWAm7.jpg
  • 20