Wpis z mikrobloga

1. Żyje 2. Nie odpowiadam na PW

Ilość spekulacji jest... imponująca. Większość komentarzy z powiadomień przeczytałem, nawet kilka osób rozwiązało zagadkę. Widzicie - charakter tych informacji, możliwość i zdolność weryfikacji już w poniedziałek były na takim poziomie, że tylko ktoś z władzą i kontaktami mógłby coś z tym zrobić. Teraz wszystko zależy od samego Gowina - co powie po wypuszczeniu z oddziału. W tym momencie, gdybym opisał co wiem - nic, poza zaspokojeniem ciekawości wykopu bym nie uzyskał. A zainteresowanie moją skromną osobą na pewno by wzrosło, generując tylko problemy dla osoby mojej własnej, czym nieszczególnie jestem zainteresowany.
  • 84
@winda_orbitalna: Czy media dają legit info?
https://wydarzenia.interia.pl/autor/jakub-szczepanski/news-jaroslaw-gowin-w-szpitalu-sluchanie-go-bylo-jakims-koszmarem,nId,5665279

- Najpierw nie przyszedł rano na proceduralne głosowania. Był cały blady. Później zaczął kreślić zupełnie nierealne scenariusze. Zupełnie jakbyś rozmawiał z kimś innym - mówi Interii jeden z polityków Porozumienia. - Początkowo myśleliśmy, że to nic takiego, ale zaczął brnąć i brnąć. Słuchanie i obserwowanie go było jakimś koszmarem. Nie ma o czym mówić, przemawiała przez niego choroba - dodaje.


Jak ustaliliśmy, to najbliżsi
Widzicie - charakter tych informacji, możliwość i zdolność weryfikacji już w poniedziałek były na takim poziomie, że tylko ktoś z władzą i kontaktami mógłby coś z tym zrobić.


@winda_orbitalna: No to jeśli rzeczywiście coś masz to pisz do dziennikarzy, masz dowód na to, że wiedziałeś coś już dwa dni temu - wpis, który usunąłeś, ale mirek zrobił mirror: https://archive.md/3kJSF
zainteresowanie moją skromną osobą na pewno by wzrosło, generując tylko problemy dla osoby mojej własnej, czym nieszczególnie jestem zainteresowany.


@winda_orbitalna: Przed chwilą pisałeś, że się nie boisz... Na chwilę obecną jako źródło do uciszenia jesteś bardziej cenny do odszukania niż jako #!$%@? co narobił smrodu bo już po fakcie by było. Zrób z tą wiedzą co uważasz...
@winda_orbitalna: A co stoi na przeszkodzie żeby zrobić osobną skrzynkę mailową i poprze TOR wysłać anonimowo informacje do dziennikarzy? Nie ryzykujesz wtedy namierzeniem Ciebie, bo i tak opisałeś, że coś wiesz na wykopie, gdzie łatwiej Cię znaleźć, masz dowód, iż wiedziałeś coś już dwa dni temu, a jeśli twoje informacje są tak mocne jak opisujesz to każdy dziennikarz, któremu to wyślesz się na to rzuci.