Wpis z mikrobloga

Gdzie najlepiej w #poznan załatwić se zaświadczenie od lekarza medycyny pracy, tak by nie musiec czekać od 5 rano 2h przed otwarciem, tylko umówić się na konkretną godzinę i żeby wszystko w jeden dzień załatwić. Skierowanie mam od #uam i fajnie by było gdyby było za darmo ewentualnie by chociaż więcej niż 100zł nie wydać.
#studbaza #lekarz #pracbaza
  • 11
tak by nie musiec czekać od 5 rano 2h przed otwarciem, tylko umówić się na konkretną godzinę i żeby wszystko w jeden dzień załatwić


@DarkSusan: yyy, wszędzie? Ja byłam na Poznańskiej i w LuxMedzie przy Kapo, wszędzie kazali się umawiać na godzinę
@Limonene: jak pytałam znajomych to wszyscy gadali że szli na 6 rano, i jak czytałam opinię o np na Kórnickiej to w opinach że trzeba czekać 2h przed otwarciem. Ale ja ogólnie się nie znam z Poznania nie jestem, a u lekarza medycyny pracy nigdy nie byłam.
@DarkSusan: na pewno nie unikniesz dużych kolejek idąc do lekarza na koniec i początek miesiąca. Bo tak robi mnóstwo osób, bo z końcem miesiąca albo jego początkiem kończą się badania i się rzucają. Tak samo polecam unikać poniedziałków ("o boże zapomniałem że na badania muszę, to po weekendzie pójdę" powiedziało pół dzielnicy) i tak samo piątków. Najmniejsza szansa na dużą kolejkę jest w środku tygodnia.