Wpis z mikrobloga

Chcę zamówić któryś z #nas #synology. Czy ktoś używa może DS220+, DS720+ albo DS920+? Teoretycznie znam różnice pomiędzy tymi modelami i nie wiem czy jest sens wydawać więcej kasy jeśli chcę używać go głównie do PLEX (odtwarzanie 4K na tv), backupu telefonów, maca i zdjęć czy wystarczy mi DS220+?
#serwery
  • 6
@sqbi_ właśnie testy i porównania wszystkie przeczytane i w niektórych ktoś jęczał, że 4K działa tak sobie i czasem się dławi. To w sumie chyba jedyna obiekcja.
@McOsh: Jak chcesz się nie martwić wydajnością to możesz dopłacić do DS1621+. Ja używam DS3018xs w domu i jest git do Plexa. CPU jest tam tylko trochę lepszy niż w DS920+ albo DS720+. DS220+ nie brałbym pod uwagę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@McOsh: Ja używam ds220+, plus dokupione 8gb RAM, właśnie do takich zastosowań. Kopia zdjec z kilku telefonów, kopia kompa, Plex z Raddarr, Sonarr, Bazarr, Tautulli plus kilka innych na dockerze. Filmy śmigają, łącznie z 4K. Transkodowanie w locie daje rade przy 1080p, 4K nie da rady, ale można sobie je przekonwertowac wcześniej do 1080p w tle. Mój Plex obsługuje jakieś 10 osób z rodziny i znajomych. Większość i tak ogląda w