Wpis z mikrobloga

@Killson: to podpisz kwity, że w razie covidu mają cię nie ratować, nie reanimować, nie będziesz zabierać miejsca w szpitalu a tym bardziej respiratora i ok - wtedy będziecie mogli mówić, że to wasza sprawa, że nie działa itp itd - ale dopóki macie zajmować miejsca innym zaszczepionym w szpitalach lub tym co nie mogli się zaszczepić (onkologia, przeszczepy) to #!$%@?ł was pies i oby weszły do nas takie obostrzenia jak
  • Odpowiedz
@KierownikuPoratuj2zl: fikołkuj bardziej, ja piszę o szczepionkach, a ty nie wiem po co wyjeżdżasz z jakimiś kwitami ( ͡° ͜ʖ ͡°) nic nie będe podpisywał, bo moim podstawowym prawem obywatelskim jest dostęp do służby zdrowia, na którą de facto płacę składki i ten zapchlony kraj ma obowiązek mnie ratować w każdej sytuacji, czy tobie się to podoba czy nie, puknij się w głowę, kolejny z covidozą
  • Odpowiedz
@KierownikuPoratuj2zl: tak, na pewno wyląduję w szpitalu, tak na pewno będzie, bo ty tak powiedziałeś, #!$%@?, że przez 2 lata tego cyrku nie miałem nawet kataru PRACUJĄC W SŁUŻBIE ZDROWIA, chcecie to się szczepcie, mi nic do tego, ale od nas się, że tak powiem odszczepcie
  • Odpowiedz
@le1t00: ja pisałem o OIOMie a nie hospitalizacji, ale widać że wykopek = #!$%@? mózgowe i brak umiejętności czytania ze zrozumieniem


@KierownikuPoratuj2zl:

xDDDDDDDDDDDDDDDDDD, nie?

no i? jeżeli ktoś ma choroby współistniejące to mu szczepionka niewiele pomoże zwłaszcza w podeszłym wieku (może warto poznać wiek, bo się okaże ze 5x 70 lat i 1x 30 lat i wtedy mina zrzednie) - ale przynajmniej te osoby próbowały się jakoś chronić -
  • Odpowiedz