Wpis z mikrobloga

Krok 16 w instrukcji do kuźni pokazuje, że potrzebuję 5 liści jasnozielonych. No i spoko, bo akurat tyle ich zostało, ale zostały trzy jasnozielone i dwa ciemnozielone. A na cały pietwszy worek używa się według instrukcji tylko dwóch ciemnozielonych krzaków. Dostałem prawidłową ilość elementów, ale w nieprawidłowym kolorze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#lego
Pobierz
źródło: comment_1637793910RDn3w4snin5OSBppEeVbsS.jpg
  • 11
@hoppek: ale się przy składaniu tej kuźni nawkurzałem właśnie przy tych roślinkach bo 3 różne kolory(podobne do siebie) a w instrukcji jakość wiadomo jaka jest - nie widać i nie wiadomo, który dokładnie zamontować
@Bobokkk: podejrzewam, że moje braki w poprzednich zestawach mogą wynikać właśnie z takiego nie rozróżnienia kolorów. XD
@FoxX21: Nooo, instrukcja pokazuje jakiś tam odcień i człowiek nie jest pewny jakiego klocka trzeba użyć. Ale to w każdej instrukcji Lego się z tym spotkałem.
@fizzly: Miałem tak zostawić, ale coś mnie podkusiło, żeby zajrzeć na ostatnie strony z rozpiską klocków i tam się okazało, że są trzy odcienie tego zielonego i problem się rozwiązał XD