Wpis z mikrobloga

Od wielu miesięcy mówię o tym że atak na Polskę z terytorium Białorusi jest planowany, oczywiście byłem za to konsekwentnie opluwany i szkalowany na wykopie, dziś już wiemy jak ma to być przeprowadzone i po co, oczywiście dalej możecie wypierać rzeczywistość, ale nie polecam, bo obudzicie się pewnego dnia z ręką w dupie, tak jak Ukraińcy będziecie musieli przebierać się za babę, albo kompromitować na inne sposoby, żeby nie zostać mięsem armatnim

#wojna #rosja #ukraina #bialorus #polska
mial85 - Od wielu miesięcy mówię o tym że atak na Polskę z terytorium Białorusi jest ...

źródło: IMG_5420

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
@mial85: W ruskiej Tv mówią też o nukowaniu wielkiej brytanii i zmywaniu jej falami tsunami, albo uderzeniu na yellowstone w USA. To co #!$%@?ą w rukiej propagandówce można włożyć między bajki.
  • Odpowiedz
@mial85: To jest durne propagandowe blablanie. Nie mieliby żadnych szans dlatego rozumiem, że jesteś wysmiewany. Ruskie marzenia jak witanie kwiatami czy 3 dni na Ukrainę

Morze bałtyckie to NATO i sojusznicy. Już widzę jak ruscy cokolwiek by zdziałali. Jeszcze kilka miesięcy temu takie same brednie mówili o ataku na Szwedów
  • Odpowiedz
  • 2
@mial85 Gdy tylko usłyszałem, że wysyłają ich na Białoruś, od razu zapaliła mi się lampka, że będą próbowali zaatakować Polskę a ruscy i ziemniak powiedzą, sorry, ale to nie nasze wojsko, reklamacje do prigożyna
  • Odpowiedz
@mial85: Ty zdajesz sobie sprawę z czego piszesz? poza tym traktowanie programów sołowiowa jako źródła informacji to totalne XD przecież ruska propaganda ma to do siebie że plotą co im fantazja na język przyniesie.
  • Odpowiedz
@mial85: ''Od wielu miesięcy mówię o tym że atak na Polskę z terytorium Białorusi jest planowany''
Bo powiedział to jakiś randomowy propagandysta? Nie wiedziałem że wojskowe informacje niejawne są podawane w publicznej TV. Był tam Jason Bourne? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@b4neno: Jasne. A wojska NATO wycofają tak? Podważą sens sojuszu w obliczu gównianego przeciwnika? I potem tak samo oleją Łotwe, Litwe, Estonie, Słowacje, Rumunie, Czechy... tak?

@mial85 Przecież to ruscy dowódcy u sołowjowa pieprzyli o ataku na szwedzkie wyspy. Ochłoń, bo wygląda jakbyś próbował siać panikę. Martwić można się było na początku. Teraz gdy UA się utrzymała nikt nie ma wątpliwości, że ruscy nie są zdolni do atakowania zachodu

Popatrzcie sobie
  • Odpowiedz
  • 0
@b4neno: mi to sie zapalila czerwona migająca syrena, bo już wcześniej obserwowałem dziwne ruchy na Białorusi ale nie kreował sie z tego żaden konkretny plan, wszystko co widziałem to tylko takie puzzelki które sie nie sklejały, a jak tylko dostałem informacje ze wagner jedzie na Białoruś to od razu doznałem olśnienia i flashbacki z 2014 roku
  • Odpowiedz
@b4neno: w jaki sposób? Co im to da? co jeśli NATO wjedzie wtedy na pełnej nie tylko broniąc PL ale też wysyłając misję na UA?

W PL jest 10000 amerykanów i sprzet o jakim ruscy nie snili
  • Odpowiedz
  • 0
@Grzesiok: a może nie chodzi wcale o to by realnie zdziałać a zrobić zamieszanie, wejdą zajmą coś, USA a zwłaszcza Niemcy i Francja obsrają zbroję i będą szybciutko dzwonić do putina żeby zakończyć wojnę na Ukrainę
  • Odpowiedz
@mial85: co? Czy ty masz rozum i godność człowieka?
Jak tam ruskie scierwa w Kijowie w 3 dni. Sluchac ruskiego scierwa i ich bajkopisarstwa i branie tego jako normalne informacje to jeden wielki żart
  • Odpowiedz