Wpis z mikrobloga

Od wielu miesięcy mówię o tym że atak na Polskę z terytorium Białorusi jest planowany, oczywiście byłem za to konsekwentnie opluwany i szkalowany na wykopie, dziś już wiemy jak ma to być przeprowadzone i po co, oczywiście dalej możecie wypierać rzeczywistość, ale nie polecam, bo obudzicie się pewnego dnia z ręką w dupie, tak jak Ukraińcy będziecie musieli przebierać się za babę, albo kompromitować na inne sposoby, żeby nie zostać mięsem armatnim

#wojna #rosja #ukraina #bialorus #polska
mial85 - Od wielu miesięcy mówię o tym że atak na Polskę z terytorium Białorusi jest ...

źródło: IMG_5420

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • 0
@Grzesiok jak tak oglądasz te walki, nie zastanawiałeś się jak to jest? co trzeba czuć? albo walczysz jak Rambo, albo zesrany podajesz amunicję w okopie. Może zacznij rozmowę z szefem od poniedziałku xD
  • Odpowiedz
@b4neno: Nie ruszają mnie twoje żałosne próby wzniecania paniki :) Ja sobie poradzę. Martwi mnie bardziej jak wy sobie poradzicie w przypadku gdyby faktycznie do ataku doszło. Kolaboranci w Polsce zawsze źle kończyli

Miotasz się, bo osrane zostały wszystkie twoje nieudolne próby.
  • Odpowiedz
@mial85: Tak tak, Rosja wyśle gowniane oddziały wagnera przeciwko armii członka NATO wraz z jego sojusznikami xD
Po pierwsze, nawet Polska armia po wagnerze i Białorusinach przejedzie jak kapusta przez niską, grubą babę - bez zatrzymywania się.
Po drugie, plan jest tak debilny, że tylko taki kacapski taktyk jak ty, mógł na niego wpaść.
  • Odpowiedz
@mial85 Zdajesz sobie sprawę, że w kilka godzin zjawi się tam nasze wojsko. Już nie będę wspominał o oddziałach specjalnych. Wejść sobie może i wejdą jak wykonają rajd, ale długo nie zostaną przy życiu.
  • Odpowiedz
@b4neno: Chłopie taki wagner może nam naskoczyć, może aktualnie jeszcze nie mamy bardzo silnego wojska ale Białoruś byśmy rozjechali.
  • Odpowiedz
@b4neno: I kogo niby obwini Rosja? W Polsce nie ma separatystycznej, rosyjskiej mniejszości.
Zreszta sama koncepcja ataku na Polskę to jakieś sf. Takie siły będą koncentrowały się minimum kilka dni, a Polska przestrzeń powietrzna i jej sąsiedztwo są absolutnie pod pełna kontrolą NATO. I co, nie zauważymy kilkudziesięciu tysięcy chłopa pod naszymi granicami? Przecież oni będą martwi jak tylko przekroczą granicę.
Straszycie moskiewskie mordy, ale zapominacie, że role się odwróciły. To
  • Odpowiedz