Wpis z mikrobloga

Od wielu miesięcy mówię o tym że atak na Polskę z terytorium Białorusi jest planowany, oczywiście byłem za to konsekwentnie opluwany i szkalowany na wykopie, dziś już wiemy jak ma to być przeprowadzone i po co, oczywiście dalej możecie wypierać rzeczywistość, ale nie polecam, bo obudzicie się pewnego dnia z ręką w dupie, tak jak Ukraińcy będziecie musieli przebierać się za babę, albo kompromitować na inne sposoby, żeby nie zostać mięsem armatnim

#wojna #rosja #ukraina #bialorus #polska
mial85 - Od wielu miesięcy mówię o tym że atak na Polskę z terytorium Białorusi jest ...

źródło: IMG_5420

Pobierz
  • 114
@b4neno: Czy ty właśnie porównałeś dzisiejszą sytuację do 1939? Nie będę zagłębiał się w rzekomą „zdradę” sojuszników bo i tak nie zrozumiesz.
Zauważ, że Ukraina nie była w żadnym sojuszu z krajami NATO, a otrzymała pomoc wielokrotnie większa niż wasze przechlane ruskie mordy zakładały w najgorszych koszmarach.
Z Polską będzie podobnie, plus kilkadziesiąt zachodnich dywizji walczących u naszego boku.
Przestańcie skamleć bo się nie boimy. Skończyły się czasy, w których ktokolwiek
@Serniczek_Szatana przeczytałem do momentu "Czy ty właśnie porównałeś dzisiejszą sytuację do 1939?" Póki co nie jesteśmy atakowani przez obce wojska ani tym bardziej w stanie wojny. To były moje głośne myśli gdyby.
tak bo USA Francja i Niemcy bardzo chcą III wojny światowej i na pewno nie będą chcieli się dogadać z putinem żeby temu zapobiec


@mial85: Przecież obecną wojnę w sumie toczy właśnie USA tylko za mięso armatnie używając Ukrainy, a nie własnych obywateli. Dla nich to idealna sytuacja. Pozbywają się starego sprzętu i napędzają sprzedaż nowego dla swoich koncernów zbrojeniowych (jak choćby HIMARSy od Lockheed), mszczą się na ruskich za mieszanie
bo najpierw testowali granice uchodźcami zrobili sobie mapę słabych i mocnych punktów a teraz wyślą tam wagnera


@mial85: wysłali uchodźców po to, żeby polacy wybudowali płot i rzucili tam funcjonariuszy w ilościach jakich ta ziemia nigdy nie widziała? to się wg ciebie klei?