Wpis z mikrobloga

Jaka bezprzewodowa mycha? Aktualnie mam nastoletniego #razer deathadder i chętnie bym się przesiadł na coś nowego.
Testowałem mx master 3 i średnio mi podeszła - wezmę ją w ostatecznosći, również ze względu na stosunkowo wysoką cenę.

Znajomy polecił Rival 3 bo ma na kablu ale czytam, że wersja bezprzewodowa nie jest ładowana z kabla i trzyma, uwaga... tydzień xD Szkoda, bo brałbym w ciemno gdyby nie to

Co mirki polecą?

#pcmasterrace #myszki #komputery
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hav0c: G502 jest całkiem fajna, tylko pod warunkiem jakiejś sensownej ceny - siostrze kupiłem taką na urodziny z OLXa za chyba 220zł, nową tylko rozpakowaną (gość miał MX Mastera właśnie i to nietrafiony prezent).
  • Odpowiedz
@Hav0c: tez mam deathadder'a i szukam czegos co by do łapy pasowało, jak kupisz i ci podpasuje to napisz to moze tez sie zainteresuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hav0c: Krótki czas pracy na baterii jest dość powszechnym problemem wśród bardzo lekkich myszek bezprzewodowych. Od siebie polecam glorious mouse model o/d
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hav0c: Zawsze możesz pójść w wersję z kablem. Waży tyle co nic i jest bardziej elastyczny niż kręgosłupy dziennikarzy TVP. Nie poczujesz, że on tam jest.
  • Odpowiedz