Wpis z mikrobloga

@M4DProdigY: pewnie nawet i 550w styknie do 3070, tylko jeśli byś brał coś jeszcze mocniejszego to może być problem. Co do zasilacza, wg. mnie raczej nie, jak ma pieprznąć to i tak pieprznie, nawet jeśli ma certyfikat gold. Jedną z bardziej użytecznych rzeczy jest w(miarę) modularne okablowania. Znacznie ułatwia zachowanie porządku przy montażu.
@mesje_labul: a oni zdaje się wersję bezpośrednio od nvidii testowali, inne często sobie power limity podnoszą.
3080ti też niby TDP 350W a tu wersja FTW3 ciągnie 452W i skoki chwilowe do 531W
https://www.techpowerup.com/review/evga-geforce-rtx-3080-ti-ftw3-ultra/34.html

11400f z zdjętymi power limitami pod pełnym obciążeniem też zdaje się ponad 200W potrafi pociągnąć, można się zdziwić po zakupie czasem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak ne będzie obciążał jednocześnie stress testem na 100%
10129 - @mesje_labul: a oni zdaje się wersję bezpośrednio od nvidii testowali, inne c...

źródło: comment_16379515282Gk8wJXmXM86LUkRoYeAY9.jpg

Pobierz
@mesje_labul: XD co wy jaracie? Mam 5800x i 3070 na 550W i na luzie wszystko chodzi. Procek bez oc, na manualnym limicie ppt tdc i edt oraz karta po uv i cały komp z gniazdka ledwo do 300W dobija. Jak ktoś musi kręcić dla 2% wydajności to niech się puknie, ja stawiam na efektywność energetyczną. Kosztem kilku procent wydajności w grach zjechałem prawie 100W poboru