Wpis z mikrobloga

@qwerty11: Według analizy technicznej wiele wskazywało, że wybijamy się wczoraj i to the moon. Zejście do 53/54k to kolejny scenariusz. Następny to 52k i kolejny 48k. Na razie jestem spokojny. Mamy bull market ( wystarczy oddalić wykres). Wszystkim życzę tylko cierpliwości.
  • Odpowiedz
@sxldsxxl: Tak, dokładnie tak robie ( ͡° ͜ʖ ͡°) moja w tym sprawa czego słucham, jakie podejmuje decyzje.

Nie rozumiem tylko, co Ty masz z tym wspólnego? Pytałem o zdanie innych, a nie o to co jest sensowne, a co nie...
  • Odpowiedz
@qwerty11: eh Mirek, sorry ze Ci odpadly rece na moja odpowiedz i spodziewales sie czegos sensownego - ale sam jestem tak zakotlowany, ze w tej chwili wstrzymuje wszelkie akcje. Jak w przeszlosci mialem kilka sytuacji, ze czulem co mam zrobic i wychodzilem na tym dobrze, tak teraz - ni hu hu.
O co mi chodzilo w mojej wypowiedzi: jak chcesz zaczac dyskusje to dobrze jest dac jakies przemyslenia od siebie, a
  • Odpowiedz
@qwerty11: Czyli pytałeś o zdanie innych, jednak ich zdanie nie musi być w jakikolwiek sposób sensowne? Nie no, zajebistą merytorykę podtrzymujesz w rozmowie. Pondro wariacie!
  • Odpowiedz