Wpis z mikrobloga

Po pierwszych zachwytach m.in. mapą, nowymi samochodami przyszło rozczarowanie- bugi, niezaliczające się zadania, brak większych nowości, idiotyczne AI… z czasem żałuje wydanych pieniędzy.
#forzahorizon5
  • 4
  • Odpowiedz
@LuxikT: ja tez tak mam, nie spodziewałem się wiele ale to co otrzymałem uważam za kiepski żart. Eliminator na 30 rozgrywek rozegralem 3 normalnie reszta to niewidoczni przeciwnicy, ONLINE nie dziala zbytnio a pierwsze co robią to spinery
  • Odpowiedz
  • 0
@profildogier: Zaliczyłem wszystkie znaki ostrzegawcze, wszystkie fotoradary, strefy pomiarowe. Wygrałem wszystkie wyścigi Apex i Wilds, zamknąłem oba festiwale (dziś się okazało, ze wczorajsze zaliczenie Apexa poszło w las) i tam już wieje nudą. W FH4 tych pokazówek przybywało z czasem a tu wszystko od razu na start. Niech dają szybciej pierwsze DLC.
  • Odpowiedz
@LuxikT: Widzę że nie jestem sam… Z początku broniłem tej gry jak inni ja hejtowali ale im więcej się gra, tym bardziej wkur*iaja wszystkie bugi, niedoczytujace się tekstury, itp. Eliminator to faktycznie jakiś nieśmieszny żart, 5 min jazdy i zero dropow i przeciwników. Online… tutaj nawet nie trzeba komentować. Pożyjemy zobaczymy, oby się polepszyło, może naprawa wielości błędów i dwa fajne DLC
  • Odpowiedz