Wpis z mikrobloga

@Cesarz_Polski: "jestem od roboty" - niech idzie z panami z MPO śmieci powywozi. Siedzi taki komuch na stołku z pensją równą rocznym zarobkom "ludzi pracy" i udaje, że nie jest komuchem.
  • Odpowiedz
@7160: ziom przeciez ty nawet nie wiesz jak komunizm w PL wygladal, a jedziesz od komuchow gosciowi ktory mial 11 lat jak komuna upadla.

Na lby zes sie z tym typem ze zdjecia zamienil, czy jak?
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Zupełnie nie rozumiesz czym jest ideologia. Chrystus zmarł 2000 lat temu, żaden obecny chrześcijanin go nie znał osobiście, a mimo to jest wielu utożsamiających się z tą ideologią.
  • Odpowiedz
@7160: zeby mienic sie chrzescijaninem, trzeba nalezec do pewnej wspolnowy, zyc wedlug jej praw, brac udzial w obrzadkach, przestrzegac szeregu obwarowan i spelniac jednak pewnego rodzaju warunki.

Zechcialbym wyjasnic mi jak znalazles analogie miedzy tym a komunizmem, oraz co z powyzszych robi Jaca, by z pelna odpowiedzialnoscia moc nazwac go "komuchem"?
  • Odpowiedz
@Cesarz_Polski: Bawer mial szczescie ze jaca z bratem z nim nie zatanczyli ( ͡º ͜ʖ͡º)

rozwiazywanie pikiet/marszy to chyba jedyna rzecz ktora robi na czas i sprawnie. kiepskie osiagniecia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Cesarz_Polski: tak bardzo "merytoryczna" fundacja, że aż zapomnieli definicji i rozgraniczenia płód/dziecko. W pl nikt, poza zwyrolami związanymi paradoksalnie z takimi fundacjami, nie chce mordować dzieci
  • Odpowiedz
@Iucek: Nie, nie podam. Od hasła „#!$%@?” też się odcinam. Niech każdy zajmuje się swoim życiem i ciałem. Jak ty i twoja połówka chcecie rodzić potwory, to okej, ale nie nakazuj tego innym.
  • Odpowiedz
@zryyyty: Jeszcze nie osiągnęli tego co chcieli - całkowitej delegalizacji aborcji, bo wciąż funkcjonują dwie przesłanki pozwalające na legalną terminację ciąży (ciąża z gwałtu i zagrożenie zdrowia i życia matki), w dodatku kobieta, która przeprowadziła aborcję za granicą nie podlega karze. To jest Fundacja Pro - Prawo do Życia, fanatycy, a oto ich poglądy, które promuje pan Bawer, bo warto mieć świadomość, o co naprawdę im chodzi:

W ostatnich latach na
Uyak - @zryyyty: Jeszcze nie osiągnęli tego co chcieli - całkowitej delegalizacji abo...

źródło: comment_1638006622GNzAYxScYvo0rZ8rL35uSi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Cesarz_Polski ej ale to bardzo niegrzeczne i rasistowskie zwracać się do tego pana per „to" i jeszcze próbować go usunąć bo brzydko wygląda. Nie sądziłem że we Wrocławiu aż tak czarnoskórych nie lubią. Jeszcze rozumiem, że niepełnosprawność nie jest ładna ani estetyczna, ale zachowajmy jakieś minimium godności chociaż.
  • Odpowiedz