Wpis z mikrobloga

@l4ngu5t4: Co to za wysryw z dupy xD od czasu pierwszego kompa czyli 21lat cisnalem na windowsie, od 2miesiecy pracuje na macbooku i nie moge sobie wyobrazic powrotu do windy, jak i zrozumiec tego, dlaczego tyle lat bylem masochista
  • Odpowiedz
@l4ngu5t4: XDDDD przecież Apple to firma, która ze wszystkich innych najmniej dyma klienta. Jedyny minus to taki, że trzeba mieć sporo kasy na wejście i potem można sobie używać jednego sprzętu przez kilka lat. No ale co kto woli.
  • Odpowiedz
Do codziennego użytku i pracy się nie nadaję.


@crazy_blazer: nadaje się, ale najlepiej jak wykorzystujesz go równolegle do innych rzeczy niż facebook czy YT

Ja w pracy wykorzystuję oprogramowanie obliczeniowe, które najlepiej działa na linuxie/macOS. No wiadomo, że taniej wyjdzie PC na linuxie niż iMac, więc macbook jest idealną równowagą tu, bo oprogramowanie działa stabilnie i można się z nim przemieszczać.

Na windowsie od biedy też zadziałają te programy, ale są
  • Odpowiedz
@l4ngu5t4: pracuje jako linux admin, korzystam z windowsów na desktopach iii.... ostatnio kupiłem macbook aira z procesorem m1.
#!$%@?, laptop zajebiscie gra, trzyma z 12h, system tez nienajgorszy (chociaż #!$%@?, ale dlatego, że jeszcze go nie opanowałem), laptop nie ważne co robię ZIMNY. Znajdź mi Pan ktoś taką stację za 5k pln z windowsem / Linuxem

Suma sumarum nie dziwię się applowcom - ten sprzęt jest elegancki i na prawdę dopracowany.
  • Odpowiedz
@EdgyCaesar97: tak? To ciekawe, bo ja mam to samo jak biorę Androgówno do ręki. Cały system nasyfiony, górna belka jak otwierasz to #!$%@? wiadomo o co chodzi, ustawieni tez #!$%@?, a już nie wspomnę o gestach XD
  • Odpowiedz