Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do https://www.wykop.pl/wpis/62039629/uwaga-covidowy-szur-bez-szczepienia-ma-pozytywny-w/
Covidowy szur bez szczepienia aktualizacja.

Generalnie nie ma tragedii, dużo śpię, mam uczucie zimna, czuje rozbicie, jak by nerwy nie przesyłały informacji w maksymalnej szybkości, wysokiej gorączki brak, natlenienie na poziomie 96-97

Wołam:

@Renard15, @OlekAleksander, @liseq, @LibertadParaTodos, @DonCruzo , @Mr_Frodo, @czarna_olewka, @Bover, @epaulina, @er6f, @jaki_inny_nick, @GreenBag, @husky300, @lcddispla

#covid19 #koronawirus #szczepienia
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@veranoo: tak pytam bo w rodzinie mam bardzo podobne objawy z tym, że ma przytępiony smak i w sumie ze smaków to tylko gorzki i żaden czuje.
Oczywiście zaszczepieni itd. Tylko ja, szur jestem nieugięty jak Gal xD
@veranoo: Ale mój login źle zawołałeś. Powiedz jeszcze ino jak sobie radzisz psychicznie? Niepokój, lęki? Jak sobie czytam grupy na FB to bardzo współczuje tym wszystkim ludziom, bo oni się bardzo boją, a to wszytko zrobiły im media.
@lcddisplay: Sory ziomeczku, do listy plusujących napisałem mały skrypt i musiałem źle skopiować. Psychicznie czuje się z miarę okej, nie mam lęków, chodź czasami pojawiają się głupie myśli że trafię do szpitala, media, eksperci niestety zrobili swoje.