Wpis z mikrobloga

Wczorajszy wysryw to taka piękna kwintesencja #bebzunlogic .
Telewizor z drugiego pokoju wylądował na stychu. Ten sprzęt jest tam niezbędny, bo:

Idealna opcja jakby się kiedyś chciało na rowerze [stacjonarnym - dop. @PatoPaczacz ] pojeździć. W zimną zimę, że się nie da wyjść z domu, bo wtedy będzie coś widać. Bo w takim małym jak miałem, to nic nie było widać.


Jakby się kiedyś chciało. I na tym poprzestańmy XD

Następnie ma ważne zadania. Krul odkurzaczy projektuje tulejkę do jednego ze swoich sprzętów, oraz robi nikomu niepotrzebny test tysiąca baterii.

Ale najlepsze jest gotowanie z ulańcem. Grubas jest takim nieogarem, że nawet nie podgrzewa sosu. To nie jest kuchnia bieda-studenta, jego pomysły stoją o trzy poziomy lenistwa wyżej. Kluski (gotowe) z sosem (gotowym). Równie dobrze mógłby wpiermandalać spaghetti z ketchupem. Bez kitu, już nawet taki przeorany rozpuchem jednokomórkowiec jak Major Suchodolski potrafi zrobić lepsze danie - on chociaż doda vegety XD A my tu mówimy o rzekomo ogarniętym chłopie.
miedziany Gordonie Ramseyu, skoro już to czytasz, to łap ode mnie następny arcykurniafantastyczny przepis, z którym powinieneś sobie poradzić. Danie nazywa się tost z serem. Kładziesz chleb, później dajesz kilka plasterków sera i na to kolejną kromkę chleba. Oczywiście, można ten chleb posmarować masłem, a do środka poza serem włożyć inne dodatki, ale na Boga - to by wymagało za dużo czasu i roboty.
#mocnyvlog #kieleckiulaniec
Pobierz PatoPaczacz - Wczorajszy wysryw to taka piękna kwintesencja #bebzunlogic . 
Telewizo...
źródło: comment_16381122665vtKpU87BQzAU9XQFQ7ZXn.jpg
  • 4
@PatoPaczacz: Przecież tosty już były, ale zamiast chleba tortilla, a zamiast sera dodał np. makaron.
Chłop domowo robi fajne przepisy, setki zupek z internetu sosów itp. ciągle gadał, że mu te kluski w korei smakowały ale wejść i sobie zamówić prawdziwe ryżowe kluski, albo XD UWAGA zrobić sobie bo to nie jest jakieś rocket science, to nie. Będzie wymyslał jakieś kopytka szpecle z paczki.