Wpis z mikrobloga

Zawoła ktoś @jbc_wszystko ?

Ma mnie na czarno, a chyba ma błąd na swojej liście bo jak sam twierdzi:

Jest napisane, że uznał Niepodległość później niż Niemcy, którzy na rzecz niepodległej Polski stracili tereny i dalej o część z nich z Polską walczyli (chociażby w referendach na Śląsku) czy leżąca po drugiej stronie globu Japonia. Jest to fakt historyczny, który podważasz.

Dobrze by było, żeby jednak skorygował swój błąd :-)

#niewiemjaktootagowac #katolickiezdrady #bekazlewactwa
KakaowyTaboret - Zawoła ktoś @jbcwszystko ?

Ma mnie na czarno, a chyba ma błąd na ...

źródło: comment_1638178668VPNs3sasUx8CPz1mfniOeu.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@jbc_wszystko jak dobrym psem xd. Nie wtrącam się w wasz konflikt pierwszy was raz napotykam i tyle miał prośbę to zawołałem z dobrego serce bo ja dobry chłopak jestem
  • Odpowiedz
  • 0
@Lardor

I tak na marginesie- nawet moje źródła twierdzą że Watykan uznał Polskę później niż Japonia... Z tym, że Watykan był jednym z pierwszych krajów które uznały niepodległość Polski, a większość Państw po I WS nie uznawały tej niepodległości indywidualnie- wystarczyło im pewnie członkostwo Polski w lidze narodów :-)
  • Odpowiedz
@Lardor: Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. Ludzie mają siebie na czarnej z konkretnych powodów, nie po to, żeby później osoby postronne wołały ich między sobą do bólu dupy którejkolwiek ze stron...
  • Odpowiedz
  • 0
@Lardor

Ech... Z dobrego serca pokazuje człowiekowi, że ma na liście błąd którego twierdzi że nie ma to jeszcze Ciebie obraża. Przepraszam nie sądziłem że Cię obrazi xddd

Oczywiście obraził zamiast przyznać się do błędu
  • Odpowiedz
  • 0
@jbc_wszystko To Ty mnie oskarzyles o kłamstwo więc chyba Ty masz jakiś ból bo wielokrotnie zwracałem Ci uwagę xD znalazłem Ci nawet źródła pomimo tego nie przeprosiłes i nie podziękowałes.

Czyli w nowej wersji napiszesz że Watykan był jednym z pierwszych krajów które uznały, a większość krajów nie uznała niepodległości xddd czy przeprosisz za kłamstwa na samym początku i przyznasz, że większość Państw nie uznała Polski a z tych co uznały Watykan
  • Odpowiedz