Wpis z mikrobloga

Messi bije na łeb każdego piłkarza ofensywnego. Wygrał turniej międzynarodowy, a ja czytam coś od Rudego, że powinien być poza TOP3 XD

Szacun dla Lewandowskiego, ale odpadł z najłatwiejszej grupy na ME, klubowo wygrał Bundesliga, ale kiedy Bayern ja przegrał? No i pobił rekord jakiegoś gościa w lidze, w której Haaland ładuje 30 bramek w pierwszym sezonie, a Andre Silva jest gwiazdą XD

#pilkanozna #mecz
tomekwykopuje - Messi bije na łeb każdego piłkarza ofensywnego. Wygrał turniej między...

źródło: comment_1638189269BRB1qpxUXRKMvtsQa55faU.jpg

Pobierz
  • 38
Wygrał turniej międzynarodowy


@tomekwykopuje: na kontynencie gdzie startuje kilka państw, a sam turniej odbywa się co dwa lata.

ale odpadł z najłatwiejszej grupy na ME


@tomekwykopuje: sam strzelił 3 bramki w grupie, z czego jedną z akcji którą zaczął na połowie boiska. Jak reszta drużyny gra piach to on sam nie wyjdzie z grupy, piłka to sport drużynowy

klubowo wygrał Bundesliga, ale kiedy Bayern ja przegrał


@tomekwykopuje: i co
@tomekwykopuje: No przynajmniej Bayern wygrywa LM dosyć regularnie, a w lidze francuskiej no cóż, ostatnia wygrana LM to jedyne 27 lat w przeszłość. To przypomnij, ile Messi ma goli i asyst w tej mocarnej lidze? Już półmetek rundy jesiennej, na pewno ma przynajmniej 2 cyfrowy wynik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@genocidegeneral: no jak Messi nic nie wygrał z repką to było mówione, że #!$%@? gra.. jak wygrał to nagle narracja się zmieniła, że Copa jest jak turniej o puchar tymbarka XD zgadzam się z tym, że do Euro nie dorównuje, ale ludzie no urodził się tam gdzie się urodził i wygrywa co ma wygrywać XD a tak wgl to samo można powiedzieć o Bundeslidze, która od 2013 jest kompletnie zdominowana przez
@warnolek: "najlepszy" to on jest w oczach zaślepionych "znawców" takich jak ty :) rok temu został oszukany Lewy, w tym to samo a przecież bywały takie same skandale jak nie dostał Sneider czy Ribery a są jeszcze świetni obrońcy czy bramkarze którzy nigdy nie dostaną.
Narracja jest prosta: jak Messi strzeli najwięcej goli to mu się należy bo indywidualne osiągnięcia, jak natomiast wygra puchar tymbarku typu copa america... to wtedy osiągnięcia
no jak Messi nic nie wygrał z repką to było mówione, że #!$%@? gra.. jak wygrał to nagle narracja się zmieniła, że Copa jest jak turniej o puchar tymbarka XD

@NoChodzTu: Ale co ty mnie jakimiś innymi debilami zarzucasz, wygrywanie turniejów to w ogóle nie powinien być argument w przypadku nagród indywidualnych bo później pojawiają się perełki w stylu "złota piłka dla Żorżinio".