Wpis z mikrobloga

Messi bije na łeb każdego piłkarza ofensywnego. Wygrał turniej międzynarodowy, a ja czytam coś od Rudego, że powinien być poza TOP3 XD

Szacun dla Lewandowskiego, ale odpadł z najłatwiejszej grupy na ME, klubowo wygrał Bundesliga, ale kiedy Bayern ja przegrał? No i pobił rekord jakiegoś gościa w lidze, w której Haaland ładuje 30 bramek w pierwszym sezonie, a Andre Silva jest gwiazdą XD

#pilkanozna #mecz
tomekwykopuje - Messi bije na łeb każdego piłkarza ofensywnego. Wygrał turniej między...

źródło: comment_1638189269BRB1qpxUXRKMvtsQa55faU.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje: Nawet jeżeli była to najłatwiejsza grupa, to i tak argument z dupy. Taka szwecja #!$%@? by większość reprezentacji na copa a Hiszpania by wygrała z palcem w dupie cały turniej.
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje: Nawet jeżeli była to najłatwiejsza grupa, to i tak argument z dupy. Taka szwecja #!$%@? by większość reprezentacji na copa a Hiszpania by wygrała z palcem w dupie cały turniej.


@PrincLuis: a Słowacja bez napastnika i weteranem wracającym z wakacji?
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje: Messi "wspaniale" sobie radzi w tym PSG w bardzo mocnej lidze francuskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma co, wygrał turniej międzynarodowy na których z automatu kwalifikują się wszystkie drużyny z kontynentu (ba czasem nawet zapraszają ekipy spoza) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z całym szacunkiem dla Messiego, ale w La Lidze Atletico i Real odjechały "Blaugranie", a w Lidze Mistrzów Barca została
  • Odpowiedz
@tomekwykopuje: Sam nie jestem wielkim fanem Robercika ale trzeba mieć #!$%@? gwoździa w oku, a drugiego w ogóle nie mieć, żeby nie zauważyć o ile lepszym piłkarzem jest aktualnie Lewandowski. Messi to chyba z litości te nagrody dostaje.
  • Odpowiedz
@n_rostova ale naciągane statsy.
Ilość strzałów to już truskawka na torcie.
Od kiedy większą ilość strzałów jest lepsza? Im mniej strzałów na tą samą liczbę goli tym lepiej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomekwykopuje: był wybrany najlepszym zawodnikiem fazy grupowej ME, to że mamy w składzie zawodników nie łapiących się czasem na ławę w średnich europejskich drużynach to inna sprawa.
  • Odpowiedz
13 października stwierdziłem ze zrobię lekką redukcje. Waga wyjściowa 105,5 wzrost 193. Dzisiaj rano 97,7. Najlepsze jest to ze mam kontuzje kolana i nie uprawiałem żadnego sportu przez ostatnie kilka miesięcy. Zatem naprawdę da się rozsądna kuchnia zrzucić szybko sporo kg
  • Odpowiedz