Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Razem z moim #rozowypasek postanowiliśmy zrobić sobie #kalendarzadwentowy na zasadzie dawania sobie przez 24 dni jakichś drobnostek. Coś w okolicy 5-10zł, co może sprawić przyjemność drugiej osobie (coś praktycznego, śmiesznego lub jakaś ozdoba, kosmetyk itd.). Wybieram się właśnie na shopping, żeby kupić to co mi wpadnie w oczy, ale planowałem kupić też jakieś konkretne pierdółki przez internet. Stąd moja prośba do:
1) #rozowepaski - napiszcie co chciałybyście otrzymać z takich pierdół ( ͡ ͜ʖ ͡)
2) #niebieskiepaski - napiszcie co kupilibyście w takiej sytuacji swoim różowym ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Może ten post będzie kiedyś służył innym wykopkom w #zwiazki którzy nie będą mieli pomysłu na #prezent dla swojej drugiej połowy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Grucha2408 - Mirki i mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Razem z moim #rozowypasek postanowiliśm...

źródło: comment_16381944867XplSCAhPNa0Xk8TbT3IcD.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Grucha2408: może jakieś świąteczne skarpetki? Pomadka do ust, świeczka, może jakieś akcesoria kuchenne typu jakieś foremki na pierniczki :), ozdoba na choinkę np jakieś bombki w nietypowym kształcie. stacjonarnie jeśli masz gdzieś niedaleko to dużo świątecznych pierdól można znaleść w action, pepco, tedi :)
  • Odpowiedz