Wpis z mikrobloga

#pracbaza Uwielbiam genialne pomysły centrali, która jest w innym kraju xD
Ale po kolei ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest nas 3+ kierownik, każdy ma swoje tematy i je ogarnia.
Od października 1 osoba zmieniła stanowisko i większą część obowiązków musiała oddać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kto to dostał? A no ja, bo młody ambitny i ogarniam ( ͡° ͜ʖ ͡°) 500 brutto dostałem więcej xD
No ale że jeszcze expa chcę natłuc to mówię #!$%@?, jakoś dam radę.
ALE, od stycznia druga osoba zmienia dział, więc zostanę ja i kierownik, który #!$%@? robi...
Na obecnym stanowisko, i z obecnym zakresem obowiązków średnio dostaje się 7k brutto w mniejszych miastach/wsiach, w wawie na start koło 10k.
Więc tak, od stycznia mam pracować za 3 a nikt jeszcze nie rozmawiał ze mną o kasie, i czy w ogóle się zgadzam na takie coś bo kasa kasą ale 3x tyle stresu co mam tyle daje mi do myślenia.
Jak myślicie, od ilu by wypadało zacząć negocjację w obecnej firmie? Teraz nawet 4k brutto nie mam xD
Aha, praca jako kupiec, surowce, części zamienne, towary, całe UR, rocznie wychodzi że w rok około 100-150mln PLN przejdzie przez moje ręce...
  • 9
  • Odpowiedz
@Rezurekted: Jeśli dostanę kolejne 500 brutto czy nawet 1k więcej to w ten sam dzień drukuje kwity do podpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma szans żebym odpowiadał za cały zakład produkcyjny, gdzie dzień postoju to strata liczona w milionach i dostawał za to grosze. Na jakiś magazyn za te same pieniądze zawsze mogę iść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LastSeason: Z budżetem mniejszym o połowę, ale podobnym zakresem obowiązków różowa miała 5k zł netto w Rawie Mazowieckiej. Ale musiała użerać się z Pajetami, bo handel z Indiami głównie.
  • Odpowiedz
Czyli przeszła do innej firmy za lepsze pieniądze?


@LastSeason: Otworzyła własną( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale w zupełnie innej branży jakby co. Nie mieliśmy wolnych kilku baniek, by zacząć samodzielny handel( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz