Wpis z mikrobloga

A moja wysłana wczoraj rano nawet nie wyszła z paczkomatu ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Boss86: u mnie to samo a najgorsze, ze to duzy gabaryt i musze wyslac drugi taki sam. Jak pojde to mam spore szane, ze miejsca juz nie bedzie ;/
@AceCombat__dziewiec0: moja zaginęła, nadałem pierwszy raz przez apke, w końcu było tak, że była gdzieś na magazynie jako "paczka bez etykiety" coś im się #!$%@?ło w systemie, musiałem pisać mailowo z jakiego paczkomatu nadałem, do kogo, co było w środku (odezwala się jakaś babka z inpost i z nią pisałem). Wysłałem fotki, odesłała mi czy to moja paczka, rozpakowała całość i też porobiła fotki. Potwierdziłem i nadali od razu za mnie
@olito: InPost spoko opcja, ale po tym jak zgubili mi paczkę to już ich nie lubię - co prawda straciłem tylko 50 zł no ale kurfa dlaczego to ja mam płacić za to, że paczkomat miał jakiś błąd i nie zarejestrował tego, że nadałem paczkę? Oczywiście na reklamację mieli wywalone.

Ostatnio też miałem sytuację, że po włożeniu paczki zamknąłem dość energicznie drzwiczki i w tym samym momencie otworzyły się drzwiczki obok
Wyslalem paczke w piatek po poludniu, koles mial paczke do odbioru w niedziele (paczka byla umieszczona w w paczkomacie po 15 w niedziele, wedlug sledzenia na stronie inpost).

W sobote paczki odbieralem ale o niedzieli to jeszcze nie slyszalem.
@olito: ja jestem pod wrażeniem tego, jak #!$%@?ą firmy kurierskie podczas świąt, mam czasem wrażenie, że lepiej niż w pozostałych miesiącach

z moich doświadczeń to wygląda tak, jakby mimo kilkukrotnie większego obciążenia, dostarczali to szybciej i sprawniej

ewentualnie po prostu mam ogarniętych kurierów na dzielni