Wpis z mikrobloga

To co tam się teraz dzieje u loldzika i lepszego, to już mocna patologia oraz upadek i nie piszę tu o jakichś wyzwaniach czy dymaniu majonezu.
Ostatni strim Lepszego, to już była taka chamska przegina, że to się w głowie nie mieści. Warto dodać, że na telefonie był Waldi. Jak wiadomo, chłop ma kasę, nie jest głupi ale jest w #!$%@? zakompleksiony. Nie jest normalne, że dzwonisz do typa i chwalisz sie mu swoimi mięśniami.
Wracając, w pewnym momencie lepszy stwierdził, że musi iść do sklepu i wszystko szło dobrze do momentu, kiedy Waldi powiedział, że opłaci mu "zakupy". Od tego momentu lepszy wychodził do sklepu chyba z 40 minut. Widać było jak się męczy, żeby nie powiedzieć wprost: Waldi, płać. Niestety Waldi nie zapłacił (oficjalnie) i Lepszy poszedł.
Jednak to co się stało później, to już turbo beka.
Lepszy zaczął rozmowę w stylu: wiesz Waldi, bo ja się krępuję, nie wiem czy to mówić, wstydzę się, nie, nie powiem, no nie wiem... Taka typowa #!$%@? gadka na zasadzie: no zapytaj o co chodzi. No to wiadomo, ze Waldi powie: mów! No i tak też się stało.
Nasz Sebastian zaczął rozmowę od: bo ty masz dużo pieniędzy, nie? Wiesz, mój ojciec nie żyje i...pyk, dźwięk wyłączony:) Oj, długo nasz patostrimer rozmawiał na mucie. Rozumiem, że Kasica przestała sponsorować życie i szukasz kolejnego nieudacznika, który będzie cię sponsorował, bo smutne historyjki opowiadasz.
Warto jeszcze dodać, że Waldi NON STOP obrażał najlepszą przyjaciółkę Lepszego, niejaką Nikolę. :)
A, że jest #!$%@?ą, że pracuje w Krakowie w klubie go go i nawet wie w którym. Zastanawiał się jak rura może wytrzymać pod jej ciężarem i tak jechał po niej po całości. Tutaj szacunek Lepszy, że powiedziałeś Waldiemu, żeby zamknął mordę i... ŻARTOWAŁEM. Lepszy jak gdyby nigdy nic wysłuchiwał wszystkich obelg pod adresem Nikoli i jedyne na co było go stać, to powtarzanie: ja nic nie wiem. Tak frajerskiego zachowania dawno nie widziałem. Ale ogólnie tak wyglądają te wasze przyjaźnie. Tam każdy każdego by sprzedał i sprzedaje. Nie mogę się doczekać jak lepszy znowu będzie słał buziaki do Nicoli i powtarzał, że ona jest zajebista. :) O ile Waldi mu pozwoli.
Pięknie pokazałeś swoje wartości. Jestem pewny, że gdyby Waldi ruszył np. ojca Lepszego, to nasz Sebuś też by powtarzał: ja nic nie wiem. Od początku miałeś u mnie propsa. Co prawda większość ze względu na opowieści tych, którzy cię znają ale chyba nie do końca wszystko wiedzieli. Podobno takie miliony kosisz na zakładach, masz dostęp do forum o którym świat nie ma pojęcia, a potrzebujesz sponsora, którego na kolanach prosisz o wsparcie.
Kiepsko to wygląda, mordo. :)

Co do Loldzika. Tam teraz króluje w donejtach ta cała Angela. Teraz wspaniała kobieta, nie jest już #!$%@?ą, która opłaca życie brokułowi. To tylko cytat. Chłopak odpalil strima z małyszową (o niej innym razem i odpowiedź czemu byłaby idealna dla gurala) i kombinowali jaki cel ustawić. W międzyczasie dochodziło do takich zachowań jak płacz loldzika bez konkretnego powodu. Nie posądzam o grę aktorską, to typowe zachowania dla alkoholików i narkomanów.
Wracając, najpierw loldzik powiedział, że 200zł za golenie na łyso ale predator podniósł stawkę do 500zł i oznajmił, że zetnie trochę tej kupy z głowy. To co później się działo, to było już wręcz nagabywanie ludzi do wpłacania hajsu.
No i pojawiła się ona, zbawienie! Był tylko mały problem, bo oznajmiła, że nie trawi predatora i nie będzie nic wpłacać. W pewnym momencie rzuciła hasłem, że mogłaby wpłacić połowę ale nie na predatora. Loldzik z entuzjazmen stwierdził, że jej komentarz = wpłata pieniędzy. Chyba z 5 razy wmawiał tej Angeli, że kasa już powina być, że on w sumie już czeka na donejta. Przez jakiś czas nie działo się nic, więc znowu płacz i drżącym głosem wymiauczał, że on bardzo potrzebuje pieniędzy. Przyznam, że żałosny widok. Nie było mi żal.
Angela nie nalezy do najinteligentniejszych, wiec po chwili wpadło 200zł i wtedy loldzik zachowywał się, jakby miał hajs na spłatę długu za który chcą mu przeciąć ścięgna Achillesa albo...jak cpun, który uswiadomił sobie, że przetrwa kilka dni w radości. :) Ten też miał swoją sponsorkę, niejaką Milenę jeśli dobrze pamiętam. Tam jest mowa o 30 tys. zł. :) To jest niesamowite, że ludzie są tak głupi, żeby utrzymywać oszusta, alkohilka i narkomana.
Loldzik, a może na prywatnych pokazach z predatorem coś zarobicie...?:)

@mvci3k - to Ty tam na tym strimie jesteś z tą Sonią? Maciek z czapką #!$%@?ą? Jeśli to Ty, to mam w sumie pytanie, normalne, bez #!$%@?. A jeśli nie, to trudno. :)

#lepszystream #lordzik #patostreamy
  • 7
@WesolyJas: masz takie samo prawo wyrazić opinię, jak ja nosić kupę czy mopa na głowie, i dont care. jesli to tamto z malyszowa było o mnie, czekam co dalej wymyślisz, bo bardziej mogłabym sie obrazić o tego upadlającego mnie shipa. ;-)))
@42me: dziękuje za uświadomienie mnie co mogę, a co nie. :) Doceniam.
Z tym "i don't care" , to chyba jednak trochę kłamiesz. Już przesiąkłaś loldzikiem. Na początku jechano Cię od najgorszych i tu chapeu bas, bo 99% pocisków odbiło się od ściany ale każde wspomnienie o tym, ze na głowie masz kupę, powodowało u Ciebie bulwers. No zaprzecz Julio. :) Chyba setki razy tłumaczyłaś czym są dredy i że nie
@WesolyJas: dziękuje za pare komplementów, serio, nie przejmuje się tym, że ludzie mówią o moim mopie, przecież sama z tego żartuje, staram się bardziej naprostować sytuację, bo wiele ludzi do teraz ma zdanie o dreadach, że są brudne (xD), nie nie są, na przyszłość - to tylko rok więcej, ale mam 20 lat :)
nie potrzebuje tez żadnej terapii, alkohol po prostu słabiej na mnie działa, nie wiem dlaczego, jestem dość
@42me: Znowu to robisz. Tłumaczysz się z dredów. :)
Mam świadomość, że większość po Tobie spływa ale zwracałem uwagę na czat i na Twoją reakcję i nie wiem czemu ale ta "kupa na głowie" ruszała Cię.
Żeby nie było, mnie to nie interesuje co masz na głowie. A to co aktualnie masz, nie jest złe. :)
Hmm, w sumie to chciałbym zobaczyć jak przechlewasz jednego i drugiego z palcem w dupie.