Wpis z mikrobloga

Nic mnie nie śmieszy tak jak Popularność i renoma Oknińskiego po wzroście popularności Fame MMA ponieważ Ferrari powiedział że to najlepszy trener w Polsce xD. Absurdalnie to wygląda jeszcze bardziej w sytuacji w której przypomnimy sobie że Ferrari miał problem z debiutantem trenującym 2 miesiące. W moim odczuciu ciężko Mirka wrzucić do 10ki najlepszych trenerów w Polsce a co dopiero nazwać go najlepszym. Przypominam że z rodaków trenujących w naszym kraju mamy ludzi którzy dzięki pomocy trenerów zdobyli Pas UFC / Pokonali legende K1 Badra Hariego / Walczyli z Wilderem jak równy z równym do momentu nokautu. Trenerzy którzy mają na koncie takie osiągnięcia są uznani za słabych bo... nie krzyczą ciągle xD

A teraz podsumujmy zawodników Mirka który prowadzi zawodników od kilkunastu lat :

Pudzianowski - Ćwiczył u niego, w momencie gdy odszedł Okniński próbował wyciągać wszystkie brudy na niego celem zdobycia popularności
Jotko - Chłop ćwiczył u Mirka,walczył w UFC do tego momentu Mirek traktował go jako przyszła legende.Gdy odszedł od Mirka dalej wygrywał ale już Mirek zaczął wyciągać brudy że jest konfidentem xD
Trybson - Chłop który zaczął trenować u Mirka mając 23 lata, najlepszy wiek na treningi, dostęp do sterydów i.. Po 7 latach trenowania przegrywa z 41 latkiem który zaczął trenować na starość i startować mając 34 lata xD. Tu mocno Trybson trzyma się z Mirkiem także jeszcze nie słyszymy o brudach
Ziółkowski - Aktualny mistrz KSW, jeden z najlepszych lekkich w Polsce, najmocniej się rozwinął gdy odszedł i... Mirek od roku na każdym wywiadzie wyciąga jego wszystkie brudy xD

Dalej idąc z jego mądrościami to przypominam że sam twierdził że Janek przegrał pas bo nie ćwiczył u niego z ... Kołeckim który by go świetnie przygotował na grappling Teixeiry a kim jest kołecki? Byłym trójboistą.

Generalnie nieraz w słowach Bonusa BGC o karierze w Holandii jest więcej sensu niż w tym co mówi Mirek ale i tak jest
trenerem mistrzem bo... Krzyczy ŁAAAA na walkach.

#ksw #mma #ufc #famemma
comamtuwpisac - Nic mnie nie śmieszy tak jak Popularność i renoma Oknińskiego po wzro...

źródło: comment_1638286792zFbwcLeK3gUmYABzYGGAED.jpg

Pobierz
  • 27
@comamtuwpisac: co do trybsona to też odszedł ale wrócił. Ale fakt bardzo lubię Mirka ale to jednak farmazon. Najpierw mówi że nie będzie trenował freakow potem się zgadza. Potem mówi że nie wyjdzie do amadiego do narożnika chyba że miesiąc solidnie przetrenuje. Amadi był na 3 treningach a Mirek i tak wychodzi. Potem Mirek jedzie na szyszke że bluzga na fame a nie powinno się pluć na reke która cię żywi
@ZyjeSobieMarcin:
"Co do tego że wyciąga brudy to nie wiem czy też tak bym nie robił. Gość buduje zawodników od zera a jak któryś zaczyna mieć osiągnięcia to odchodzi." - No #!$%@? xD Zaczynasz trenować u Mirka to podpisujesz cyrograf czy jak? Jeśli któryś z rzędu twój zawodnik coś takiego robi to... Chyba coś znaczy prawda?
@comamtuwpisac: No masz sporo racji. Teraz flagowymi postaciami Akademii są bracia Oleksiejczuk za których szacun, ale taka prawda jest, że wielu zawodników od Mirka jeździ do Czech na Oktagon i dostaną w łeb jak Minda, Bryczek, Naruszczka.
@comamtuwpisac: jak można mówić, że Ferrari miał problemy z Haribo xD, przecież skończył go w 2 rundzie, a w pierwszej dostał z 2 ciosy, a i tak tą 1 runde wygrał ferrari przez obalenie, i odkąd on się dowiedział o walce to trenował 4 miechy, a na salach był widywany już w 2016r,
@comamtuwpisac: ja tam śledziłem jego kariere od początku i wiele osób go #!$%@?ło zanim to było modne (głównie za to że po prostu jest patolem) :)
Punktacja sędziów to akurat nie do końca trafiony argument, bo w boksie bywa z tym baaardzi różnie. Oglądałem walkę już dawno, ale moim zdaniem Szpilka nie miał żadnego argumentu aby zagrozić Wilderowi. W tamtym czasie po walce chodziły opinie, że Wilder celowo chciał powalczyć więcej
@Legit_Info_12: w pierwszej dwa ciosy? Samych kopnięć ze 6 dostał zanim obalił a jak obalił to nie mógł ubić. Kto trenował 4 miechy i był widywany w 2016? Że Haribo? A co to ma do rzeczy? Ja w wieku 20 lat trenowałem taekwondo przez rok to można mówić że mam 9 lat stażu? To tak jak powiedzieć że Ferrari ma staż treningowy 2 lata bo już na fame 4 mówił że
@ZyjeSobieMarcin: ale o czym ty mówisz xD większość kopnięć Haribo Ferrari blokował łokciami, dostał 1 backfista i nie wiem czy jeszcze jakiś czysty cios doszedł Ferrari go obalił i bił z bocznej, a oprócz tego w 1 rudzie tylko obserwował, nawet ciosów nie wyprowadzał(trenerzy po walce mówili, że game plan był taki, żeby zobaczyć co on potrafi i mieli go zmęczyć co się udało) w 2 rundzie już szybko go ubił.
@Legit_Info_12 nie chcę się z tobą kłócić o ferrarkę bo wiem jak to się zwykle kończy xD ale prawda jest taka, że nasz nasterydowany czaszkołamacz po PIEKIELNYM obozie przygotowawczym z najlepszymi trenerami od mma i zapasów w polsce pownien zmieść tego żelka haribo w pierwszych 30 sekundach walki, zapowiadał brutalne K.O a męczył się z jakimś chudym chłopcem dwie rundy xD
@comamtuwpisac: Nigdy nie był czołowym trenerem ale jednak jakimiś prekursorem tego sportu jest. Sam mówił że na pierwsze zawody w Niemczech jeździł jak UFC zaczynało a w Japonii pride wystrzeliło z popularnością
@CzipIDejl no czyli go ćwiczył czy nie? Mi by bo wstyd pozwolić takiemu chłopu mówić że go trenowałem jakby takke cepeliady sadził, a ten nawet w narożniku gdzie się zarzekał ze nie stanie. Jakby to powiedział pozytywny ozdóbka, pala życiowa.