Wpis z mikrobloga

@psposki: Matowa niestety nie mam jak robić zdjecia telefon mam w zasadzie pol roku kolor niebieski wiec chyba ten sam co ty ? I czy przy mega zimnie czy temp +40 stopni nic nie paruje nie zmienia kolory ani nie robi się nic w stylu tego co masz na zdjęciach ba moja bratowa ma 12 mini i tez 0 problemu a brat 13 pro i również zero problemu wiec reklamuj to
kolor niebieski wiec chyba ten sam co ty


@Maciek952: Nie, to jest czarny, chyba, że jesteś w dobrze oświetlonym miejscu to wtedy ciemno niebieski xD
Zastanawiam się czy to jest pod szkłem - faktycznie zmiana temperatur by to powodowała czy na tej wyspie...

Edit: Wyczyściłem dokładnie patyczkiem nasączonym płynem do czyszczenia ekranów - dalej jest, to jest pod tą wyspą xD
@psposki: No to jak widać coś jest ewidentnej #!$%@? :( to jest jedynie moje domniemanie ze temperatura może to powodować i to paruje pod wpływem różnicy temperatur, jak mówiłem zero wahania i reklamował bym go bo kurde nowy telefon w końcu
@psposki: Niby ta ale pamiętaj ze wtedy po upływie roku pierwszego jest więcej walenia się z udowadnianiem etc etc . Zawsze jeżeli chodzi o rękojmie opyla się to robić do pierwszych 12 miesięcy a rękojmia ma większa moc prawna niż gwarancja producenta sklepu czy #!$%@? wie kogo ( ͡° ͜ʖ ͡°)