Wpis z mikrobloga

  • 118
SONY : demo godfall bez kampani, lego w 30 klatkach, mafia w 30 klatkach, mortal shell bez update, indyki których nikt nie chciałby za darmo, dublowanie tytułów które już zostały dodane do ps collection i ps now xDDDD

MICROSOFT : Forza 5, IT Takes Two, Aliens Fireteam, Gta SA, Halo Infinite, back 4 blood, Biomutant, Hades, MF simulator, psychonauts etc etc

Tylko w ciągu ostatnich dwóch miesięcy MS dał mi zagrać w gry za ponad 1k złotych, soniarze ciągle ruchani w doope i wiecznie dostają ochlapy xD dobrze ze macie chociaż lombaksa i returnala bo nawet biedni byście nie mieli w co zagrać xDDDD

#ps4 #ps5 #xbox #xboxseriess #xboxseriesx #gry #konsole #takaprawda
Pobierz daeun - SONY : demo godfall bez kampani, lego w 30 klatkach, mafia w 30 klatkach, mor...
źródło: comment_1638388604TGl1yuGq9VBszgRY8accJU.jpg
  • 53
@Patus_Michal_Pol: Co ty pier….. typie XD cały rok to ja się nabijalem z tego crapa a nie grałem / poszedł do śmietnika na serio.

Co do płakania na ps5 - ty lubisz być je…y na hajs przez cwaniaczków co wykupują cały zapas? Bo u mnie w rajchu chcieli ekstra 200€ (900zl) więcej za ps5.

1000 cebulionów wydać na DOBRE gry to żaden problem. To tylko jakieś 230€.

Dostrzegasz już różnicę między
@daeun: Trochę racji w trollerce - sam kupiłem na premierę PS5, bo miałem wcześniej PS4, a teraz pare tygodni temu zaopatrzyłem się w Series X z gamepassem i będzie to moja główna maszyna do grania, a na PS5 będę ogrywał tylko exclusivy.

Sony w tej generacji póki co zachowuje się, jak gdyby trwała jeszcze poprzednia, którą Microsoft oddał bez walki japoncom i nie było w ogóle potrzeby walczyć o klienta. Może
@Janusz_z_Rivii to teraz pomnóż to przez liczbę gier jakie każdy szanujący się gracz powinien sprawdzić i robi się z tego nie 80 euro a 800, co nawet dla takiego Hansa, którego stać na samochód z salonu, bo jego dziadek wywoził z Polski obrazy i klejnoty - jest poważnym obciążeniem dla domowego budżetu. XD
@daeun: Najgorzej ze taki @hippomasaz ma cie za trolla a taki janusz jest ciagle na wolnosci ¯\_(ツ)_/¯( ͡° ͜ʖ ͡°) patrzcie chlopa w niemczech robi a przelicza wszystko na zlotowki czemu nie siedzi na niemieckim wykopie? Bo w niemczech jest zwyklym podnozkiem dla zmeczonych niemek co siedza se na emeryturze a on musi robic

Patrzcie jak wyjasnilem takbsamo jak kiedys dante


@Patus_Michal_Pol: a kim ty jestes pajacu, bo pamietam ze po chyba dwoch czy trzech twoich postach z dupy wyladowales na czarnolisto za bycie debilem, no, wyjasniles mnie, nie ma co xD
@daeun: PC Master here plebsie konsolowy, ciesz się ciesz, ale zawsze tak było że Xzbok ma dobry start, PS #!$%@?. Ot 360 Fable 2 Gearsy, a później zdechło i Sony sypało EXami jak z rękawa że nie ma co zbierać, a microsoft zamiast gier na konsole do gier forsuje #!$%@? kinecta.
@Patus_Michal_Pol: #!$%@? z tego będzie, już Obsydian musi robić z Bethesdą nic dobrego z tego nie będzie. Co oni niby jeszcze maja? id? Kolejny DooM gdzie wchodzisz na arenę wyskakują potwory, zabijasz idziesz na kolejną arenę super. Arcane? kolejne Dishonored i Prey w którego nie zagram... Super nie mogę się doczekać jeszcze te kalkulatory z M$ niepodejmujące ryzyka i nierozumiejące gamingu trzymają nad tym łapę. Naprawdę nie mogę się doczekać kolejnych
@daeun: jako soniarz przyznam racje, śmiesznego ps plus za absurdalne pieniądze kupować nie będę, gry są #!$%@?, a wystarczy że płace już za internet, do grania po sieci mam PC, mam nadzieje że jakieś fajne exy się pojawią jak na poprzedniej generacji, a za rok chyba dokupię xboxa obok do gejpaska, na kompie się zakochałem, a klocek da większą bibliotekę, i 0 manewrowania z kablami hdmi jak będę chcial pograć na
@daeun: co ty pier*olisz wejdź sobie na Reddit i zobacz, ze ludzie propsują gry w tym miesiącu na PS plusie właśnie. Godfall podobno dobra gierka, Lego zajebista i ta trzecia tez niczego sobie. Typowy hejter jest typowy -.-

A co do tych gier co wymieniłeś to taki Returnal jest lepszy od każdej z nich praktycznie (No może jedynie forza może konkurować), wiec o czym my tu mówimy xD