Wpis z mikrobloga

@fajnyprojekt: to jest z królika bugsa czy innych zwariowanych melodii, nawet se go tam narysowali, nie głos człowieka się nie zmienia, ale Rose miał już problemy w 1992, zawsze na backstage butla tlenowa, on tak śpiewał, a raczej darł ryja, nie no kilogramy dragów i hektolitry alko robią swoje, tak na marginesie to ten kawałek to AC/DC z
Axlem chyba nagrali, bo miał taki epizod, że byłl przez pewien czas wokalistą
n.....n - @fajnyprojekt: to jest z królika bugsa czy innych zwariowanych melodii, naw...
@jednorazowka: nagranie nowe mam te wszystkie 19 płyt z demami co wyciekły (Rough Mixes), wokal tylko został, bębny są nowe wtedy na perkusji był Bryan Mantia, teraz jest Frank Ferrer, wokal to właśnie nie jest nowy, instrumenty wszystkie od nowa jest nagrane przez innych ludzi
@nightrain:

W wywiadzie dla „Audacy Check In” Slash powiedział:

Jeśli chodzi o nowy materiał Guns N’ Roses to nawet nie doszliśmy do miejsca, żebyśmy usiedli i zaczęli coś komponować. Przerabialiśmy za to numery, które gdzieś leżały od jakiegoś czasu. „Hard Skool” i „Absurd” mają długą historię. Axl nagrał te piosenki jakiś czas temu, a Duff i ja je przerobiliśmy. Generalnie zostawiliśmy bębny i przerobiliśmy całą resztę, ja dopisałem swoje partie.


https://www.terazmuzyka.pl/slash-z-niedobrymi-wiesciami-na-temat-nowego-materialu-guns-n-roses/
@nightrain: Ładna kolekcja. Fanem jestem, ale nie takim, by wyszukiwać specjalnie bootlegi itp. Jak coś się nawinie, to ściągam i zostawiam.

U mnie to wygląda tak (mp3):
Guns N' Roses - [1986] Live 07-11-86 Trobadour, Hollywood
Guns N' Roses - [1987] Sessions
Guns N' Roses - [1988; 2016] In The Empire Of The Sun Live
Guns N' Roses - [2017] Not In This Lifetime Miami 2017
Guns N' Roses - [2017]
jednorazowka - @nightrain: Ładna kolekcja. Fanem jestem, ale nie takim, by wyszukiwać...

źródło: comment_1640010190IFyjFdfssmRmTEEA5LwW1P.jpg

Pobierz