Wpis z mikrobloga

@PrzegrywNaTajwanie: Przegryw posłuchał normika co mówił że będzie tam dużo chętnych kobiet i seks łatwo i wgl wszystko lepiej, a jak widać to problem globalny. Nie bez powodu, w Azji jest najwięcej jakiś transow i innego tego typu rzeczy, bo tam praktycznie przegrywow jest najwięcej, bo Azjatki mogą sobie korzystać do woli z lepszych fizycznie wzrostowo itd osób z jakiegokolwiek innego państwa. Tam to dopiero Przegryw istnieje a w Polsce się
@PrzegrywNaTajwanie:
Jak długo zamierzasz tam zostać?
Jak wygląda sprawa z wizami?
Też będę chciał posiedzieć gdzieś w Azji kilka miesięcy (chcę pomieszkać na każdym kontynencie).

Póki co mam do 14 stycznia czas na wjazd do Kanady, ale napisałem prośbę do imigracyjnego żeby mi go przedłużyli, bo średnio mi się widzi lecieć tam w zimę. Jeśli się uda i faktycznie go przedłużą to może złapałbym wcześniej Azję. Nie będziesz szukał współlokatora? xD
@Uqes: Nie wiem jak długo, na razie nie planuje wrócić . Nie mam rodziny ani znajomych w Polsce to mnie nic nie trzymało.
Od nowego roku będzie można na wizach turystycznych wjechać chyba. Ale i tak kwarantanna 14 dni.

Polecam wyjechanie z tego #!$%@? zwanego Polska. Tutaj mimo ze skromnie żyje ale odpoczywam psychicznie. Plaża, ciepło bo 25 stopni teraz.
Jak wpadniesz na Tajwan to jak najbardziej mogę ci pomoc z
Pobierz PrzegrywNaTajwanie - @Uqes: Nie wiem jak długo, na razie nie planuje wrócić . Nie mam...
źródło: comment_16385979227O0CnNTPoF9BotPo2gtpUD.jpg
@PrzegrywNaTajwanie: jak z językiem i ofertami pracy? Zajmować mogę się czymkolwiek, pracowałem w przeróżnych miejscach.
Jak wygląda podejście ludzi do Ciebie? Jest dużo obcokrajowców? Chodzi mi o to czy jesteś traktowany na równi czy gorzej ze względu na pochodzenie.
Potrzebne są jakieś dokumenty by wyjechać z dnia na dzień i zacząć tam pracę? Ile wynosi miesięczne utrzymanie w przeliczeniu na PLN gdybym chciał się zabezpieczyć na parę miesięcy w razie czego?
dlaczego akurat Tajlandia jest tak popularna pod tym względem a inne azjaty już nie???


@Pavulenko: bo tak się przyjeło, że to miasto seksu i każdy kto chce zarabiać ciałem jedzie tam i zaczepia na ulicy turystów.