Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#rower #szosa

Jest coś trochę większego ale równie minimalistyczego z podsiodłówek? Zastanawiam się czy znajdę coś lepszego czy zostać z tym co mam.
Jeździłem z topeak aero wedge pack small, teraz chciałem przerzucić się na lezyne road caddy.

Na bardzo mocny styk wchodzi mi do lezyne dętka 25-32 700c, topeak hexus, pompka co2, 2 naboje 16g. Zestaw do tubeless się nie zmieści ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz Qardius - #rower #szosa 

Jest coś trochę większego ale równie minimalistyczego z pod...
źródło: comment_1638615528CyuB3YhVLToQ6SBnbyqVCD.jpg
  • 24
@Qardius: Zobacz LizardSkin. Ogólnie wisi pod siodełkiem mega i wyglada tez mega. Mam L i jakbyś chciał tam dętkę wlozyc to XL musi być chyba. Mi w L wchodzi multitool, zestaw naprawczy do dętki, trzy naboje i pompka, rekawiczki i woreczek strunowy. Ogólnie dętka lateksowa jeszcze by weszła wiec nie wiem czy nie kupie jednej aby wozić.
@hodakhodak: dzięki! Jaki rozmiar dętki masz w torebce Fizika? I jak z trwałością? Bo jak wcześniej w tym temacie pisałem ja kupiłem torebkę z dętką continentala, ale po sezonie od siodełka się przetarła, może nie mocno no ale słabo to wygląda w porównaniu do lezyne, którą mam chyba 4 lata i dopiero teraz zaczyna lekko się przecierać.