Wpis z mikrobloga

@Shyvana Dobrze wiedzieć, że sprawa się jakoś pozytywnie rozwiązała ()

Z drugiej strony jak jeszcze działałem dosyć aktywnie na tagu #perfumy nie wyobrażam sobie by po włożeniu dekanatów czy flakonu jeszcze porządnie tego nie okleić.

Inny problem to brak wkładania jakiegoś wypełnienia. Kupuję dosyć sporo książek. Te największe księgarnie (np. swiatkaiszki czy tantis) mają szybką realizację, ale co z tego jak wrzucają książki do kartonu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nosacz_ninja: to jest fakt, pakowanie to czasami jakis skandal i nie wiem jak tak można, u mnie większość paczki zawsze zajmuje folia babelkowa xD

Jestem na fb na grupie planszowkowej i to co ludzie wstawiają to dramat - sklepy potrafią wysłać grę za 7 stów owinieta tylko w strecz xDDD
Jestem na fb na grupie planszowkowej i to co ludzie wstawiają to dramat - sklepy potrafią wysłać grę za 7 stów owinieta tylko w strecz xDDD


@Shyvana: też na niej jestem, też widuje takie posty i sama dostałam od rebela nową grę z pozdzieraną folią bo się w transporcie gry obijały....
gra na prezent więc trochę wstyd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kt13: najgorzej ()
Ja nie wiem jak profesjonaliści mogą tak robić, to już jakieś randomy z allegro nieraz lepiej zapakują.

Zamawialam grę na prezent ostatnio i az w szoku bylam jak ślicznie zapakowali, wszystko w babelkach itd.

Chociaz na tej grupie to też czasami przesadzają, dzisiaj byl jakis post o grze która była w kartonie z papierowym wypełnieniem i przyszla w stanie idealnym, ale i tak odbiorca