Wpis z mikrobloga

@TeBerry: na pewno bardziej opłacalne niż wczoraj. Jak nie będziesz chciwy i będziesz realizował zyski to byłoby to opłacalne, jeśli będziesz i nie sprzedasz po wzrostach, to portfel ci się skurczy o kilkadziesiąt procent na jakieś trzy najbliższe lata. Zależy co byś chcial kupić
  • Odpowiedz
@Vigonath: no to co jest bardziej opłacalne, oczywiście. Rynek krypto jest dość niestabilny, więc chciałbym aby zaczelonymi się to zwracać już po jednym roku. Bo w końcu kto wie, co będzie z krypto za 5 lat. Niby właśnie tak to wygląda na kalkulatorze, ale nie wiem czy mogę temu ufać.
  • Odpowiedz
@TeBerry: nie ma czegoś takiego jak najbardziej opłacalne. Czym bezpieczniejsza opcja tym mniej daje zarobić, wszytsko zależy jaką kto ma skłonność do ryzyka. Najbezpieczniejszy jest oczywiście Bitcoin, a dzisiaj jest w dodatku tani, bo w nocy była naprawdę duża korekta. Jak chcesz to wsadź sobie jakąś część, ale nie całe 10k, bo musisz się nauczyć jak reagujesz na spadki i na emocje.
  • Odpowiedz
@TeBerry: Wiec ja mam dosc spora koparke.. cena teraz to z 30kpln, ale kilka dni temu mialem kupic Laptopa.. zamiast wydac 3kpln to wydalem 5kpln i kupilem Lenovo Legion 5 Pro z RTX 3060 z 130Watt Power :-) Robi okolo 16zl / Dzien - Prad mam za free, czyli za rok Laptop bedzie splacony..
  • Odpowiedz