Wpis z mikrobloga

"Policja... Działania... Czy... Śnieżycy... Jim Bravura... Wszelkie niezbędne środki... Valkiria stanowi zagrożenie".
Jako że spadł śnieg i za oknem nastąpiła klimatyczna aura uzupełniająca rozgrywkę, wypadało odkurzyć pudełkowe wydanie Kolekcji Klasyki z Max Payne'em, kupione kilkanaście lat temu. Obok SWAT 4, jest to gra do której wracam co kilka lat, niechętnie wspominając przy tym swoje rozgrywki z drugiej i trzeciej, brazylijskiej części, pozbawionej klimatu noir. Na załączonym obrazku widać kadr z mojej rozgrywki, uzupełnionej o modyfikację Max Payne Remastered 1.3, która to m.in. dodała Payne'owi... nos. Myślami powracam także do Medal of Honor Allied Assault. A wy do jakich gier powracacie? #maxpayne #pc #gry #grypc #komputery #rozrywka #nostalgia
Pobierz octogen - "Policja... Działania... Czy... Śnieżycy... Jim Bravura... Wszelkie niezbęd...
źródło: comment_1638640951BDibkj5LoUBYW2Leo5r05e.jpg
  • 7
@octogen: jedna z pierwszych gier w którą grałem na swoim kompie, miałem wtedy takiego potwora, że max payne śmigał w 1600/1200 czyli max mojego 17 calowego monitora crt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@octogen Ja powracam do serii Half-Life. Wg. mnie dwie najlepsze gry wszechczasów, dodatki też niczego sobie. Co do Max Payne to będę miał niepopularną opinie, bo dla mnie po jedynce najlepsza jest trójka, dopiero potem dwójka. Trójka była genialną strzelanką TPP jak wyszła, i w sumie dotąd nią jest, bo nie znam nic lepszego od 2012, brak konkurencji. Tylko niech nikt mi nie pisze o Gears of War ( ͡° ͜